Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Testképzavarom van?

Testképzavarom van?

Figyelt kérdés
Négy éve született meg a kisfiam. 30 éves vagyok. 15 kilót híztam a terhesség alatt. Nem zavart 75 kiló voltam, áprilisban valami történt, elhatároztam, hogy leadok legalább 10 kilót, hogy a súlyom a normál testúlyom legyen. Hát most 56 kiló vagyok, de félek enni, én nem látom, hogy vékony lennék. Nagynak látom a hasam. De soha nem éreztem ilyet, 60-65kiló közt mozogtam mindig és jól éreztem magam. Most elkezdtem szenna teát inni, 1 hónapja, hogy kiürüljön minden amit ettem. Csak ebédelni szoktam.

2021. nov. 5. 18:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez testképzavar, ami nagyon nagy szerencse, hogy időben észre vetted magadon. Ez most egy nehéz döntés lesz, de kérlek, hogy keress fel egy szakorvost, hidd el, hogy nem felhízlalni fog, hanem segít, hogy újra szépnek lásd magad, és ezzel életre mondasz igent! Az étkezési zavar nem játék, az egyetlen pszichés zavar,amibe bele lehet halni, az az anorexia! Kívánom, hogy hamar túl legyél rajta, szövődmények nélkül (vagyis minél hamarabb, lehetőleg MOST fordulj szakemberhez)

Üdv, egy ex-anorexiás

2021. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!