Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 45 db 2 mg-os Rivotril beszedé...

45 db 2 mg-os Rivotril beszedése után mire számíthatok? Sajnos elég súlyos lelki válságban vagyok és nem láttam más megoldást.

Figyelt kérdés
Kb. 1 órája vettem be, de még nem érzek semmit.

2021. nov. 5. 21:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként valamennyire hozzá vagyok szokva, mert a pszichiáter pánikbetegség miatt napi 2 szemet felírt naponta + antidepresszánst.
2021. nov. 5. 21:49
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lassan hatnia kene es elalmosodsz, majd felebredsz es szetokadod magad..aztan vagy a toxikologian kotst ki, majd a zartosztalyon vagy otthon vahogy elszenvedsz.


Amugy a gyogyszeres probalkozas ritkan sikerul

2021. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Hívd fel a mentőket.
2021. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem vagyok olyan rosszul? Lehet hogy később fog hirtelen beütni?
2021. nov. 5. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mindenképpen hívd fel a mentőket akkor is, ha még nem vagy rosszul.
2021. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2021. nov. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bazdmeg, agyon csapkodlak! Borzalmas lesz, és kibírja a májad.... Szeretetből mondtam. Ha kibírod, mesélj! Biztos, mérgező környezetben vagy.
2021. nov. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Remélem, jól van a kérdező. A halálozás esélye kicsi, ha nem vitték el a mentők, valószínleg kihányta az egészet, vagy alszik 20 órát.
2021. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Jobban lettél?
2021. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kérdéseket, hogy jól vagyok-e. Végül elég nehezen vettem a levegőt már, akkor hívtam a mentőket. A mentőben már nagyon szédültem, megmérték az oxigénszintemet, az kicsit alacsony volt. Kaptam infúziót, aludtam, délelőtt ma hazaengedtek, kicsit fáradékony voltam, de egy jó kávé után az is elmúlt. Azért meglepő, hogy ennyi Rivotriltól szinte semmi bajom nem lett (utólag már örülök neki, csak úgy érzem nem bírom ki, ha elveszítem a páromat, még mindig bizonytalan,hogy együtt maradunk-e.Egyelőre elköltözött, egyedül vagyok. Azt mondta ha jobban lesz, talán visszajön. Egész nap csak sírok, eddig minden téren olyan boldogok voltunk. :( De annyiból tanultam, hogy nincs értelme Rivotrilt bevenni, mert csak annyit érek el, hogy egyet a kórházban éjszakázok és elcseszem a másnapom a fáradékonysággal. :(
2021. nov. 6. 18:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!