Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szabad szedni 3 antipszchiotik...

Róbert dávid kérdése:

Szabad szedni 3 antipszchiotikumot ?

Figyelt kérdés
Amitrex200mg,Ketilept prolong 600mg,Xeplion 150mg szurit kapok. az orvosom fokozatosan leállitatja velem a ketilept et.azt mondta 1,5 kevesebbet szedjek tehát 450mg és így továb... De nekem csak 300 mg kiszerelésem van szabad azt félbetörni? ha nem hétfőn felhívom hogy írjon fel 150 mg os at.30/F

2021. nov. 7. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet felbetorni, de ha van 150 mg-s kiszereles, akkor az nyilvan kenyelmesebb. Orvosi felugyelet mellett szedhetsz ilyen gyogyszereket egyutt.
2021. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs 150 mg os kiszerelesem a betegtajekozataton azt irjak nem szabad felbe törni de ha lehet
2021. nov. 7. 09:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy nem szabad felbetorni
2021. nov. 7. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen tipusu a tabletta. Ha folyadek van benne, akkor esszeruen nem lehet felbetorni. Ha por alaggu, torheto anyag, akkor igen, plane ha a doki is ezt mondta.
2021. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!