Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegséf vagy...

Ez milyen betegséf vagy rendellenesség lehet?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki eléggé buta könnyen rászedhető. Olyan dolgokat csinál amikkel megalázza és kinevetteti magát. Ha iszik akkor kötekedik és olyanokat mond ami nem igaz vagy felnagyítja a történteket bár ez józanul is jellemző nála. A nők felé ha közeledik akkor az nála kb azon a szinten nyilvánul meg facebookob hogy de jó nő vagy jol meg...

Nem tehet ezekről mert tuti beteg csak kíváncsi vagyok rá hogy ezek a tünetek mire utalnak mert közben látszik rajta hogy elveszett és magányos és próbál barátkozni csak nem megy neki



2021. nov. 13. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimpla IQ és szocializáció kérdés
2021. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy vérbeli hülye, csak erre rá kellene jönnie és már is meg tudna változni. Szerintem szembesítsd vele az a legjobb módszer.
2021. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak a zsigeri böszmek, na ő az.

Sajna aki ennyire ilyen azzal nehez. Talán ha őszintén elbeszelgetsz vele es epp befogado hangulatban van akkor megprobal valtoztatni de sok remeny a tartós valtozasra keves szerintem.

2021. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!