Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepi vélemények?

Antidepi vélemények?

Figyelt kérdés

Érdekelne kinek mikorra fejtette ki teljesen a hatását?

Illetve hogy akinek bezártság érzése ( agorafòbiája van ) segített e rajta?

Azt mondják a szorongás múlik a legnehezebben ez is érdekelne hogy kinek hány hét elteltével lett jobb?

Én a 2. Héten már teljesen elhittem hogy jòl vagyok aztán most az 5.héten érzem hogy még sincs minden rendben.



2021. nov. 14. 05:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Az agorafobia az pont a fordítottja - a nagy nyilt terektől való félelem. A bezártsagtól való félelem az a klausztrofóbia.


Szorongasoldót - nyugtatót (rivoril/xanax/frontin stb.) kapsz-e, vagy csak antidepit?

2021. nov. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már egy hònapja szedem az antidepit de még mindig nem érzem magam tökéletesnek. Egyébként igen kaptam xanaxot de ritkán szedem mert nem akarok hozzá szokni.
2021. nov. 15. 09:11
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell annyira félni a xanaxtól. Tudom hogy nagyon rossz híre van, de a kezelőorvosod figyeli a helyzeted, és nem engedi hogy baj legyen.


Én 6 évig szedtem rivotrilt - borderline vagyok - féltem is hogy mi lesz ha le kell tenni, de amikor eljött az idő egy hónap alatt letettem, nem volt semmi gond.


A szorongás, és az hogy meggátol abban hogy normálisan csekekedj nagyobb gond szerintem mint a xanax - de ezt te nyilván jobban latod.


Remélem javulni fog a helyzeted. Szorítok neked.

2021. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a pszichiáter azt mondta hogy az antidepresszáns mellé nem igazán kellene már nyugatatò mert bekellene hogy álljon.
2021. nov. 15. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
8 hét után lehet megmondani, hogy mennyire használ. Azért 100%-os tünetmentessèget ne várj tőle.
2021. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most járok a 4-5 hét között. Akkor várjak még vele?
2021. nov. 15. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván, ezért írtam 8 hetet. Meg mit akarsz, váltani?
2021. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt én nem tudom hogy kell e váltani nyilván pszichiáter tudná megmondani. Lehetséges hogy emelni kellene
2021. nov. 15. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
mennyit szedsz és miből?
2021. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Escitalopram 10mg
2021. nov. 15. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!