Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kínai medicinával, orvoslással...

Kínai medicinával, orvoslással, akupunktúrával, akupresszúra stb lehet-e gyógyítani a paranoid skizofréniát?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már?Válaszokat előre is köszönöm!

2021. nov. 16. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem...
2021. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Kiegészítésnek gyógyszer mellé jó lehet.
2021. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Newmi1 ***** válasza:
36%
Igen! Ajánlom a kinaiorvos.hu -t ! 10-20 kezelés általában elegendő. Én kerülöm a gyógyszeres kezelést, mert sok mellékhatással jár. Az akupunktúra több ezer éves, már bizonyított, bevált.
2021. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
A kezeletlen skizofrénia leépíti az agyat, ami nem visszafordítható. Ha akupunktúrával vagy hasonló kőrösi szentelt vízzel akarsz ebből kigyógyulni, pár éven belül már beszélni se fogsz tudni, csak halandzsázol eszementen.
2021. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Kiegészítésként teljesen tökéletes, nincsen semmi rossz, sőt. Viszont ne csak erre hagyatkozz.
2021. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Artemovszk ***** válasza:
Ces- cranial electrotherapy, ilf neurofeedback.
2022. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem lehet gyógyítani sem ezt, sem például az autizmust, adhd-t. Neurodiverz vagy, másképp működik az agyad. Ez nem betegség, hanem vele született állapot. Maximum az ebből eredő járulékos tüneteket lehet csillapítani, kordában tartani.

Egyébként én csalánkiütéssel voltam kínai orvosnál. 100 ezret otthagytam a semmire. Bajor Imrét sem gyógyították ki a rákból, ahogy több ismerősömet a betegségeikből.

Nem azt mondom, hogy hülyeség a kínai orvoslás és nem működhet, de nem kell csodát várni tőle sem. Illetve a kínaiak nagy része pénzéhes, számító, csaló patkány.

2023. jan. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!