Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg vagyok és nem...

Pánik beteg vagyok és nem tudom eld{nteni hogy ez normális e?

Figyelt kérdés
Pánik beteg vagyok és mostanába a nyaki ütőerem teljesen nyugodt állapotban olyan mint ha egyszerre nagyobbat dobbana. Ha voltatok pánik betegek akkor szerintetek ez lehet e miatt.

2021. nov. 22. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a pánikbetegségtől van. Mindenkinél előfordul, hogy erősebben lüktet 1-2 alkalommal.
2021. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem okozhat szív leálást?
2021. nov. 22. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Emiatt ne aggódj.
2021. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azért gyanakszom a pánik betegségre mert mielőtt nem voltam pánik beteg az előtt nem volt ilyen😀. Ez akkor is lehetséges? 😁
2021. nov. 22. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyaki ütőér alap járaton nagyobbat lök. Ettől nem kell félni teljesen normális.
2021. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod😊
2021. nov. 22. 20:33
 7/7 anonim válasza:
Extraszisztolé, nem a nyaki ütőered, hanem a szíved dobban ilyenkor pluszban egyet, csak te ezek szerint ott érzed. Szorongásos és pánikbetegeknél ez sajnos normális, de sokan észre se veszik. Nekem is van ilyen, ijesztő tud lenni, de már nem foglalkozom vele.
2021. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!