Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hagy nyugodni egy tavalyi...

Nem hagy nyugodni egy tavalyi emlék, csalódás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos. Tavaly az volt nálam, hogy próbáltam mindig barátokat találni, nem sikerült. Suliban voltak ugye, de azok nem foglalkoztak velem. Tipikus egyoldalú barátság, de a szemembe ment a manipuláció.

Nos tavaly ilyenkor kezdődött a távoktatás. Ekkor jöttem rá, hogy nekem mennyire nincsenek barátaim. Szilvesztert megígérték, hogy együtt töltjük. Igen, 7-en voltak azt a 4fős barátságból csak én nem voltam meghívva, és meg volt 4 random tag az osztályból.

Ekkor depressziós voltam már, és egyre jobban magányosabb lettem. Ezek az áll barátokkal mai napig kapcsolatban voltam, nyáron nem beszéltem velük, utáltam őket, tavoktatas alatt csak hivásban/írásban.

Most nem depressziót érzek, hanem hatalmas elkeseredést nagy dühvel, és legszívesebben agyon tudnám rugdosni a hozzám legközelebb álló embert.



2021. nov. 27. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem. Nekem hasonló volt tavaly, de hála Istennek ez megváltozott. Nekem megkellett hoznom egy döntést így otthagytam a kamu barátokat. Majd kerestem egy olyan lányt, aki hasonló helyzetben volt. A barátságunk közben nyitottunk az emberek felé és most egy 6 fős barátság tagja vagyok. Tudom, nagyon szar érzés, például tavaly a szülinapomkor a szuleimen kívül senki nem köszöntött fel, egyedül töltöttem a nyaram. Nem tudom sportolsz e vagy van valami hobbid. Sportoljál, és add önmagad. Tudom ez nagyon sablon szöveg. Ezzel az emberek megismerik az igazi éned. Ez az én tapasztalatom, remélem segíteni fog egy kicsit💗
2021. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Segített, koszonom. ;)
2021. nov. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!