Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet feldolgozni?Egy...

Hogyan lehet feldolgozni?Egy szülő halálát?Hogy nincs többé?Hogy nem csörren meg többé a telefon és írja, hogy apu? Covidban hunyt el, annyira bíztunk benne, hogy meggyógyul.

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha idősebb volt akkor a tudattal hogy eljött az ideje
2021. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nagyon sajnálom! Átérezni nem tudom, az enyémek még élnek, de a covid óta rettegek, féltem őket, és most elkapták! Sokat gondolkodtam, mit tennék, ha meghalnának covidban, szerintem egyesével pofánb...nék mindenkit, akin nincs maszk, és nem oltat, és azt mondja sima influenza. Őszinte részvétem, nekem is Édesapám és Édesanyám az univerzum közepe.
2021. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én édesanyám 84.évesen halt meg, és vigasztal a tudat hogy már idős volt. Nagyon hiányzik mindig. Két éve ment el, rá adásul demens lett a végére teljesen leépült, meg sem ismert már minket.
2021. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*jav:NEM vigasztal a tudat hogy már idős volt.
2021. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
70 èvet èlt.Voltak sajnos mellèkbetegségei,amivel vígan húzta volna még.Nincs tovább .Nem hívhatom,nem idegesít fel nèha.Nem hallgatja már hangosan a tèvèt,mert nem jól hall 😔😔😔😔😔
2021. nov. 27. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Ha egyáltalán fel lehet. Nekem 17 év alatt sem sikerült teljesen. Az elsők lesznek a legnehezebbek. Az első karácsony, első névnap, születésnap stb. nélküle. Aztán lassan hozzászoksz és elfogadod. De feldolgozni nagyon sok idő.
2021. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!