Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önmagam keresése nagy szorongá...

Önmagam keresése nagy szorongással jár?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány hónapban nem találom a helyemet, próbálom kitalálni mi az amit igazán szeretnék, de sokszor nem tudom, hogy valamitől ha szorongok akkor az mit jelent? Úgy értem, hogy ha valamitől félek hogy igaz rólam akkor az tényleg igaz és nem tudom elfogadni vagy az agyam dobál engem gondolatokkal? Nem tudom hogy milyen irányba induljak el mert minden félelemmel tölt el és szorongással. Mikor fogom tudni ezeket legyőzni és tisztában lenni azzal ténylegesen mit szeretnék és mi az amire vágyom?

2021. dec. 1. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
az ismeretlen sokszor félelemmel tölti el az embert. olyan dolgokat keress, ami neked jó. vagy amitől félsz, azt próbáld meg megoldani. a félelem legyőzése akkor sikerül, ha teszel érte, hogy elmúljon. ha csak emészted magad, attól nem lesz jobb a helyzet. ehhez kell tudatosság
2021. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engedd el a kényszeres gondolkodást. Gyakorolj ehhez pl meditációt.
2021. dec. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annak mindenképp nézz utána, van az adott pályára kereslet!

Másik, hogy nem álljon messze a képességeidtől. Humán vagy reál tárgyak mennek jól? Nyelvek? Hány éves vagy?

2021. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!