Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok minden nap? Ugye...

Miért sírok minden nap? Ugye ez nem depresszió?

Figyelt kérdés

Tényleg nem tudom mi van Velem. kb 2hete minden nap sírok! Este fele rámjön valami, és könnyezek és sírok. 18 éves vagyok, sajnos sok mindenen mentem keresztül... talán ezek miatt van? Vagy talán félek... hogy egyedül maradok... félek, nehogy apukámnak valami komoly betegsége legyen...

Anyukám 14 éves koromban meghalt, testvérem értelmi fogyatékos és mamám van itt nálunk mindig.

Talán a kimerültség miatt vagy miért sírok minden nap? Olyan borzasztó így zárni a mostani napjaimat...

Remélem ez nem betegség vagy valami...

Valamikor ok nélkül is sírok, előjön... vagy pl. mikor látok egy kisbabát az anyukájával már akkor is szinte bekönnyezek... meg úgy mindenen, amit látok a világban...


2008. dec. 13. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy a lelki problemaid miatt. Ez amit leirtal, engem is megsiratott. Meg 5 embernek is eleg lenne elviselni ezt a fajdalmat ami neked van. Nagyon sajnallak.
2008. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de ez így nem jó... hogy lehetne ezeken túlesni, hogy ne sírjak mindenen? mert régebben nem nagyon volt ilyen... persze mindig is érzékeny voltam... de ennyire nem... :S


köszi, hogy írtál!

2008. dec. 13. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek mellett mindenképpen jól jönne egy kis kikapcsolódás. Hétvégenként vagy gyakrabban járjatok el a barátokkal ide-oda. Nem muszáj disco, lehet kávézó, pizzéria, amihez kedvetek van. Néha muszáj kikapcsolni. Nekem is néha van ilyen, hogy rámjön a sírás este. De valahogy mindig megnyugszom. Sajnállak amúgy nagyon :( Én is sok mindenen mentem keresztül, de a tiédhez képest az enyém semmi.

Fel a fejjel. Ne légy szomorú :)

2008. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Neked is fel a fejjel!

Egyébként szoktunk eljárkálni barátokkal, majdnem minden hétvégén :)

2008. dec. 13. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látogass meg egy kineziológust,hogy ki tudja belőled oldani a gyerekkori és a jelenlegi stresszeket!Hidd el,sokat segít!
2008. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok megint. En is ilyen erzekeny lelkuletu vagyok, mint te. Biztos, hogy mindig ilyen is fogsz maradni, ez ellen szerintem nem nagyon lehet mit tenni. Van, aki viszont soha semmin meg egy konnycseppet se tud ejteni. Mindenki mas.

Probalj kikapcsolodni, de persze az a kikapcsolodas mindig csak egy ideig megoldas, mert a lelked ott van veled mindig, ami sebes. Szerintem nem lehet ezt a sebet begyogyitani, hidd el nagyon sok embernek van seb a lelkeben, igy el egesz eleteben. Olvass sokat, erot ado konyveket, itt a neten oldalakat.

2008. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csaladom van ,gyerekem es megis amikor eszembe jut anyukam aki ket eve halt meg,nagyon szomoru vagyok,foleg igy unnepek elott.Probalj arra gondolni hogy elotted az elet es lesz neked is egy gyermeked aki arra var hogy megszulessen nemsokara.Hidd el ,sikerulni fog es boldog leszel!!!!
2008. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!