Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkanapon már egy ideje...

Munkanapon már egy ideje minden hétköznap dolgozok és hiába végzek korán KO-ba vagyok?

Figyelt kérdés

Próbáltam anno minden stimulánst(tea, kávé), energiadús kaját stb, de még 1-2 óra déli alvás is csak rontott.

Viszont ma hamarabb végeztem 1 órával és otthon kb pont 1 óra hosszát nem voltam még fáradt, lehet a szervezetem ennyire beállt, hogy akkor kell élesnek lennem?

Viszont nem tudom így mit lehetne csinálni, hogy hétközbe is produktív legyek? Jelenleg a 12 órás műszak nem megoldható.


2021. dec. 7. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj 20 perc körüli alvást. Azt mondják az egy elég jó szám, mert addig nagyon intenzív a pihentetés. Étkezés nagyon függ attól mit dolgozol, mert más a fizikai, mint ha könnyebbet. De nekem az segít, hogyha háromszor eszek egy nap és közte nem. Mert szerintem ha többször eszik az ember, akkor sok energiát elvisz, hogy folyamatosan megy az emésztés. Meg azt is mondják, hogy alváshoz közel sem jó enni, mert akkor kevésbé pihensz.


Az is lehet egy irány, hogy több rövidebb pihit nap közben, ha olyan a munka, hogy megengedi.

2021. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!