Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Nagyon kétségbe...

Ez mi lehet? Nagyon kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
Már régóta van, de most egy erősödött. Alig merek már kimenni az utcára. Attól félek hogy elájulok az utcán, vagy rámjönne egy pánikszerű roham, illetve félek a nagyobb terektől, főleg ami le van betonozva, és sokan vannak. Ha van egy kis növényzet az biztonságérzetet nyujt, illetve a a padok is. Kissebb utcákkal nincs semmi gond, de vannak azok az utcák amik teljesen le vannak betonozva, sok ember van rajta, és nincs hová menekülni ha rosszul lennék vagy rámjönne a rohamszerű pánik, hogy nincs hová menekülni, kicsit ilyen bezárt érzés.

2021. dec. 13. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Agora fobia és tomegiszony,panikbetegseggel.nagyon gyakori. Igazából max hozzászokni lehet iszonyatos erőfeszítések árán.egy pszichológussal beszéld át mindenképpen.ami nekem bevált,H kerülöm a tömeget,ha muszáj pl vásárolni menni akkor megyek amikor a legkevesebben vannak.tomegrendezvenyekre se járok,főleg a vírus miatt se.buszozast nagy nehezen, inkább vonat.itthonrol végezhető munkát szerezni hosszabb távon.gyogyszer ha már nm bírod kontrolalni.kb ennyi,a pszichológus majd kikerdez mi okozhatta nálad, terápiás beszélgetések során.
2021. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem tömegiszonyom nincs. Simán elmegyek tömegrendzevényekre, buszon, sok ember mellett is komfortban érzem magam. Ezért furcsállom én is
2021. dec. 13. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

sok ember van rajta, és nincs hová menekülni ha rosszul lennék


akkor miért írod? :D

2021. dec. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!