Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírjam ki még 24 órán...

Hogyan bírjam ki még 24 órán át elvonási tünetekkel (Frontin, rövid sztori alább)?

Figyelt kérdés

Szilveszter este többet toltam be a kelleténél (a doki által felírt adag napi 3×0,5 mg). Pontosan 10 szemet vettem be némi fokozatossággal 31-én este, és a napi kétszeri lefeleződés szerint most kb. 0,31 mg lehet a véremben, amire én nem szeretnék bevenni most bogyót, inkább várnám, hogy holnap ilyenkorra 0,1 mg alá menne, viszont már kezdem szarul érezni magam és ez holnap estig bogyó nélkül csak rosszabb lesz, ráadásul ezt a munkahelyen kell átvészelnem...


Szóval mit tegyek?



2022. jan. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Vegyél be gyógyszert, mert összeomolhat a keringésed!
2022. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon komoly szokott lenni a megvonás, úgyhogy én inkább vennék be egyet éjszakára.
2022. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Az ilyen gyógyszerek szedését nem lehet csak úgy megszakítani, mint egy fájdalomcsillapítóét. Ezekről lejönni csak fokozatosan lehet, a hirtelen elvonástól -ahogy fent is írtam- összeomolhat a keringés. A következményét tudjuk...
2022. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát! Sokáig hezitáltam, hogy akkor mi legyen, hogy legyen, végül abban maradtam, hogy majd reggel beveszem, addig kibekkelem.
2022. jan. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!