Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szükségem lenne egy olyan...

Szükségem lenne egy olyan pszichológusra Szegeden, aki megfizethető, hamar elérhető és jó véleménnyel vannak róla. Kiket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan pszichológust találni magamnak, aki a családon belül megélt traumákkal foglalkozik. A megfizethetőt olyan 10.000-15.000Ft környékén gondoltam. Főként magánrendelésre mennék szívesen.

Számomra a személyes terápia lenne a legmegfelelőbb, de végső esetben az online (videós) konzultáció lehetőségével is élnék.

Minden választ, tapasztalatot, elérhetőséget örömmel fogadok! Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2022. jan. 3. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy Turi Márta rendel-e élőben is, ő szegedi. Hiteles szakembernek érzetem, de végül nem fejeztem be vele a terápiát, mert más okok miatt nem működött akkor a terápia.
2022. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Joò-Horti Lìviàt ajànlom. Ő csütörtökönként van. Emailen tudtok időpontot egyeztetni. Jò àrban van, es nekem ő nagyon sokat segìtett. Hiteles. Es nem a pénzre megy. Kiss Jòzsefet viszont nem ajànlom.
2022. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy Mártát tiszta szívből ajánlom. =)
2022. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miklós Melindát ajánlom. Gyorsan elértem, egész héten vannak időpontjai és az általad megadott ár alatt dolgozik. A legjobban azt szerettem nála, hogy ítélkezés nélkül mindig hitt nekem, biztatott, és amikor jobban lettem, nem nyújtotta a végtelenségig a foglalkozásokat, hanem engedett önállóan talpra állni.
2022. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!