Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik fázisban van most a...

Melyik fázisban van most a szerencsejáték függőségem?

Figyelt kérdés

Semmit sem csinálok azaz nem dohányzok , nem iszok még egy sört sem , nem drogozok viszont szerencsejátékozok (tippmix) más fajta nem érdekel csak a sportfogadás viszont ez a szint mindent ütöt... Mindent mindenhol és mint megoldás mindenben ezt láttam hogy ez majd helyrehoz mert ha bejön akkor kitudom fizetni bla bla bla.


Akkora függő vagyok (azért írom így le mert a késztetést érzem még aktuálisan is) hogy nincs és nem volt limit mert nagytétes játékos vagyok akár 10x is kimegyek a lottozóba 1 nap de az is simán lehet hogy 100-200 ezret teszek fel egy meccsre (nem azért mert gazdag vagyok hanem mert a kis tét nem izgat már). Na a mesének vége ez 15 éve tart kb minden egyes nap ameddig pénzem van az elmult 15 évemben 18-33 ig csak ez töltötte ki a mindennapjaimat olyan hogy 1 nap ne játszak olyan nem volt ezért is számomra csoda ami most van mert 1 hónapja nem játszottam és a banszámlámon van pénz és hozzá sem nyulok.


Viszont minden egyes nap érzem azt az átkozott érzést hogy de jo lenne megduplázni valamit vagy játszani 1 et de nem a játék miatt hanem a "haszonszerzés" miatt. De valami változott ezért tartok 1 hónapnál már mert nem fogok kimenni és nem fogok játszani mert képes vagyok tartani magam.


Hol tartok most? Ezt a pici késztetést is el akarom törölni magamból mert jó érzés hogy tudok segíteni ha szüksége van valakimnek , jó érzés hogy ha van kedvem akkor kimegyek a boltba és megveszem azt az ételt amit épp szeretnék mert van rá pénzem. Nevetséges de ilyen alapvető dolgokat nem éltem át...


Semmilyen segitséget nem kaptam és nem is fogadtam el soha ebben a témában (miközben én tisztában voltam mindig vele hogy mentális betegségem van, ha megkaptam sosem szépítettem rajta)


Most boldogságot és ürességet érzek



2022. jan. 6. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Függőség-> megvolt

2. Beismerés -> megvolt

3. Leszokás -> jó úton haladsz, ezt tarts tovább. Ne menj be lottózóba még véletlenül sem, és ehhez tartsd magad továbbra is, és nem lesz gond. Úgy néz ki, a nehezét megoldottad magadtól.

2022. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, gratulálok, kitartást!

Jutalmazd is időnként magadat! Mozi, színház, süti, amihez kedved van.

2022. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

15 év alatt nem sikerült elsajátítani a bankroll menedzsmentet, ami minden szerencsejáték alapja. Profi sportfogadói szemmel elég kezdő vagy. Kétszázezret max akkor raksz fel egy meccsre, ha van négymillió bankrollod.

Függőség szempontjából leszokás fázisban vagy, bár szerintem nem probléma, ha valaki minden nap szerencsejátékozik. Elcsépelt, de "okosan" kell csinálni.

2022. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as Ez amit írsz ebben a fázisban voltam kb 5 évvel ezelöttig ameddig pontosan így láttam és szisztematikusan mentem felfele , mindig annyit amennyitre pluszban voltam csakhogy a cérna 1x elszakad. Pech széria jön, nyerő széria is hajjaj de még hogy.. volt olyan hogy 4.5 millió forintot hoztam össze 4 hét alatt nem feltétlenül a bankroll szisztémát követve.


A bankroll egy limit amit a saját pénztárcádhoz mérten követsz így nem kerülsz válságos állapotba valószínüleg azaz a megélhetésed még nincs veszélyben.


Az egész életem erről szólt így ha valamiben akkor az ismeretségi körömben vannak szerencsejátékos emberek de 1 dolog biztos, senki sem él ebből mint ahogy ezt a "saját maguknak is hazudó" emberek állítják.


Ha pokeres vagy és nagyon profi akkor fejet hajtok ott a nagyon jók meg tudnak éllni belőle mert az nem teljesen a szerencsétől függ.


Amiről én beszélek az a sportfogadás és abban biztos lehetsz hogy ebből senki sem él meg és hosszú távon mindig a "bank" nyer bármilyen szisztémát játszhat az ember csak akkor jöhetsz ki pozitívan ha valóban huzamosabb ideig játszol ha ismeretségedben van olyan szervezet akik lezsírozzák a meccseket.



Pech széria mindig jön nincs szisztéma ami bevállt volna még akkor sem ha minimalizálni akartam a profitot és biztosra mentem.



Amit megtanultam amikor a szZRT be voltam tanfolyamon hogy a megjátszott tét / vagy a függőség mindig csak azon múlik mikortól az amikor az összeget amit erre költesz bőven túllépi mint amit megengedhetnél magadnak. Na ezt én napi szinten tettem. Összességében nagyon minuszos vagyok de a pénz nem érdekel sokkal jobban érdekel hogy nem erről szólnak napjaim hogy hova mikor mit tegyek meg és az egész napomat elrontja ha valami nem úgy sül el.


Valamit jól csinálhattam mert volt 3 évem amikor nem dolgoztam hanem ebből éltem 3 évig meg nincs szerencséd ezt senki ne magyarázza meg. A szisztémát folytatva után meg jött 5 év ami az ellentétje volt és a fejem tetejére állhattam volna akkor sem nyertem volna.


Most már jót tudok mosolyogni a "profi" szerencsejátékosokon , kezdő bankroll szisztémán és az "ebből meglehet élni" kijelentéseken, 5 éve pontosan így láttam én is.


A szerencsejáték nem rossz dolog viszont csak nagyon kevesen vannak azok akiket nem szippant magába, és az én esetem extrém de ennek már a töredéke is függőség mint ami nekem van és ezek az emberek akik ezt nem látják be na ők a "profi sportfogadók" akik ezzel védekeznek hogy de én ebből megélek vagy fizetéskiegészítésnek hibátlan. Na ilyen nincs.



Az elmult 2 napom katasztrófa tegnap 5x ma 2x3x elgondolkoztam hogy "nem lenne rossz "okosan jatszani" 1et de végül nem csináltam semmit és nem játszottam és csak 1 dolog akadályoz meg az pedig az hogy ennyi ideje birom már és minden a szemétbe menne ha 1et játszanék , ha 1 et játszok akkor lesz abból 2 is és 3is .


Egésszen mostanáig 1 dolgot mondogadtam és ezen sosem láttam túl mindig azzal védekeztem hogy na most kimegyek és játszok "mert mivan ha nyerek?"


A nyerés nekem egy olyan dolog volt hogy akkor "minden rendben" a problémáim megoldódtak , most az sem lenne jó ha nyernék mert itt már nem a pénzről van szó. (angliában dolgozok 1 millió forintot keresek 1 hónapban) a függőségemen az sem segített hogy most már anyagi nehézség/ megélhetésem nincs több éve de napi 10x mentem ki vagy játszottam online.


Nekem ez egy olyan dolog volt ami az egyetlen "jó" volt az életemben ezzel védekeztem mert neke ez jár ha másom ugysincs, és minden egyes percben érzem hogy dejólenne lekötne kicsit és csinálok egy kis profitot érzés.


Ilyen még sosem volt 5 hete nem játszottam és remélem hogy semmi sem fog történni ami miatt újra elkezdek még móka kedvéért sem mert nálam csak 1 megoldás lehetett vagy sosem lesz vége vagy teljesen leálok és nincs olyan hogy najo 1 ezres / nap vagy teljesen vagy egy olyan ember leszek aki menthetettlen, ugyan ezt gondolom a drogosokról ha egyszer függő vagy voltál akkor csak akkor van esélyed ha soha többet rá sem nézel.

2022. jan. 12. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Neked azért mókás ez, mert szórakozásnak tekinted.

Én munkának tekintem. Nem rakok saját tippeket. Egy sporthoz sem értek jobban, mint az átlag. Profi tippadókat követek, akik sokkal jobban vágják a dolgokat nálam. Nem a sport&tip meg futballpápa féle ökörségekre gondolok, hanem valódi, hiteles statisztikákat jegyző tippoldalak tippadóira.

4 hét alatt 4,5 millió nem rossz, de most képzeld el egy éven keresztül minden hónapban a hasonló profitot! Nem rossz, mi? Meg kell érte dolgozni? Meg kell. Hetente fognak korlátozni az irodák? Hetente. Ezer eseményre kell fogadni havonta? Van, hogy többre is.

De rohadtul megéri. 5 év alatt ebből felépíthetted volna az életed. Félmilliárdból olyan passzív jövedelmet keresel, amiről álmodni sem mersz.

2022. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Neharagudj de ezen már nagyon régen túl vagyok, legjobb barátom meg folyamatosan előfizetett ide oda amoda. Álmomban is jobb tippeket és rendszert tudok neki összehozni mint azok ahol ő volt. Ezt a szint aki így beszél mint te és heti ezres nagyságrendű fogadásokat köt ez pon pontosan tükrözi azta mennyiséget amit én is csináltam. Én ha valamihez értek az a sport ebben élek ebben dolgozok (tottenham) arról tudok ha egy játékos rosszat álmodott. Vannak nagyon alacsony rizikófaktorú rendszerek és nagyon lassan haladva lehet építgetni de ahogy mondtam ez nem poker még ott is a legtöbben elvéreznek pedig az tudáson számoláson alapul. A sportfogadás meg 70% szerencse 30% tudás én meg fordítva hittem.


Ahogy mondtam én nekem senkim semmim csak sorstársaim vannak voltak de 1 valamim volt: tudásom az 5 főbb sportágban.


Jelenleg az életem látszólag jólnézki (így látnak engem) Sztárcsapatnál dolgozok, viszonylag jól keresek, és kívülről azt sugárzom hogy minden oké.


Ami a valóság hogy egy brutális mentális betegséggel küzdök senkim semmim sincs és ezt azért írom így mert üres vagyok belül befejeztem azt ami az életem 90% át kitette. Egy szétrágott roncs vagyok és ez az igazság mem fogok szépíteni. Csak sokan erről nemtehetnek mert valami féle betegséggel születtek , viszont nekem egy döntésem volt hogy pontosan ezt csináltam amit mondasz. Lehet sportal kelni és feküdni de sportfogadással nem. Nincs az a pénz ami kompenzálni tudja azt az időt amit ez az egész elvesz tőlled , tőllem és ezt az ember idővel elkezdi érezni és megérti.

2022. jan. 12. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól van, hidd ezt akkor!

Csak ha rendszeresen veri valaki a closing line-t, az általában nem véletlen.

2022. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Pont ugyan ebben a helyzetben vagyok mint te. Én a mai nappal fogom véglegesen abbahagyni ezt az egészet. Te hogy haladsz? remélem nem raktál semmit azóta. Veled vagyok és kitartás!
2022. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Laikusként azt mondom, kérj segítséget profi segítőtől. Úgy tudom, minden függőség mögött mentális problémák állnak. Általában, ha leteszed az egyiket, gyorsan lesz másik. Ehhez kell a profi segítő.
2022. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed,hogy nyersz,és az elsőt fogadod meg amire gondolsz,akkor nagy pénzeket lehet nyerni,persze ha abba tudod hagyni. Én erre rájöttem,csak nem bírtam abbahagyni, és mindig többet és többet akartam nyerni,csak akkor már minden szart rátettem,és nem azt amit első megérzéssel kellett volna. Így sokat buktam,nagyon sokat.
2022. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!