Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha életemben nem cigiztem,...

Ha életemben nem cigiztem, akkor lehet bajom, ha beleszívok egyet egy füves cigibe?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy skizofréniát is okozhat és kicsit félelmestes nekem... Nem valami erős a szervezetem.

2022. jan. 10. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező beleszívni, miért akarod kipróbálni ha félsz?

Okozhat, mondjuk egy slukk nemhiszem hogy fog, anafilaxiás sokkot is nagyobb eséllyel.

Sógorom füvezett évekig, mert totál rászokott (fizikait nem annyira, de pszichés függőséget nagyon gyakran okoz). 29 évesen lett skizofrén, hogy ebben volt e szerepe a töménytelen mennyiségű fűnek, azt nem tudom, de lehet benne valami.

Mindenesetre nagyon rossz őt így látni, mert jól kijöttünk, de ő már egy másik dimenzióban él :(

2022. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, de ha félsz akkor felesleges.
2022. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Mentális bajokat általában csak akkor hoz ki, ha már eleve van is valami a háttérben. Viszont függőséget okozhat 1 próba után is. Nekem is így indult, kipróbáltam és azóta nem akarom abbahagyni 😃
2022. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!