Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire találod kedvesnek a...

Mennyire találod kedvesnek a pszichológusod?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem tesz mást, csak sorolja a hibáim :(
2022. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hagyd ott, 2-es, nem ilyennek kell lennie! Az nem szakember! Keress mást!

Az enyém nagyon. Ami nem azt jelenti, hogy nem terelget más nézőpontok felé.

2022. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! Mindig pozitívan fogalmazza meg a dolgokat meg olyan megértően, empatikusan néz. Meg nevetni is szokott / szoktunk, ami nekem nagyon fontos.
2022. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kedves!
2022. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is kedves. Főleg mert egykorúak vagyunk és hasonlóak az alaptanulmányaink, így jól kijövünk.
2022. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most a másodiknál vagyok. Az elsõ is kedves volt, viszont szakmailag nem éreztem elég jónak.

A mostanit nagyon szeretem, mindig kedvesen beszél velem, soha nem szid le, ha valamiben visszaesek, hanem elmondja, hogy tudja, milyen nehéz nekem és sikernek könyvelhetjük el, hogy hosszabb ideig kitartottam. Az a legszimpatikusabb, hogy nagyon elfogadó. Bármirõl beszélhetek neki, sosem kell attól tartanom, hogy elítél és ez nagy megkönnyebbülés.

2022. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is extrem cuki kedves. Nagyon szupportiv, neha mar kinosan is erzem magam miatta, mert nyilvan nem ehhez szoktam.;D szoval orukok h hozza jarok
2022. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Imadom a nőt, kedves es megérto pontosan tudja mit mondjon. Nagyon jo tanacsokkal lat el es emlékszik miket mondtam neki. Nala voltam 2. Hogy biztam benne hogy jobb lezs mint az első. Mondhatni telitalalt. Egyszerűen nagyon kedvelem a nőt. Mint segítséget ado embert es mint személyt aki cska el
2022. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is nagyon kedves és támogató. Mi is szoktunk jókat nevetni.
2022. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!