Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, csak azért nem lettem öngyilkos, mert nem akarom vele traumatizálni azt a néhány embert, aki közelebb áll hozzám. Az életben semmi nem okoz örömet, egyszerűen nem vagyok képes az örömre. Alapvetően rendben lenne az életem, de nem tart itt semmi néhány emberen kívül. Vannak hobbijaim, az álom szakomra járok, van párom is, de mégis ez van. Járok pszichiáterhez, de a gyógyszer sem segít semmit.

2022. jan. 16. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Válts pszichiátert/gyógyszert.
2022. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Váltani fogok gyógyszert, viszont elviselhetetlen ez az érzés. Állandóan vagdosni akarom magam, de nem tehetem és kezdek megőrülni.
2022. jan. 16. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Egy gonosz démon gyötörni akar téged. Fogadd be Jézus Krisztust a szívedbe, mond el a megtérő imát. Akkor lesz hatalmad kiűzni a démonokat.
2022. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is azt javaslom, ismerd meg a Bibliát és a Teremtőt. Annál azért többre van szükség amit az előző válaszadó javasolt.

Az biztos, hogy a mentális betegségek többsége szellemi gyengeség.

Tudnod kell mik azok a dolgok amiket kerülni kell, és Isten szava feltárja mi mindenre van szükséged az imán kívül.

2022. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valamilyen személyiségzavar áll a nehézségeid mögött? A gyógyszer sem csodaszer, pláne ha a depressziód inkább csak tünet, és nem maga az ok. Pszichoterápián nem gondolkodtál?
2022. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz is, de olyan, mintha senki sem tudná mi bajom van. Elviselhetetpen ez már, és az a legrosszabb, hogy nincs oka...
2022. jan. 16. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Van oka, de ezek szerint a pszichológus akihez jársz, nem megfelelő számodra.
2022. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Lehet borderline is, ehhez viszont pszichoterapeutát keress, a sima pszichológus nem ért a bpd kezeléséhez,
2022. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Borderline személyiségzavarom és depresszióm van. Pszichoterápiára járok hetente. Nyár óta tartott nekem ez az üresség. Egy hónapja fyógyszerváltásom volt, és olyan, mintha ez most elkezdene segíteni.
2022. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszert szedsz?
2022. jan. 17. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!