Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek, mit tehetnék?

Nagyon félek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban nem tudom hogy mit tehetnék, rettenetesen félek és nincs akinek elmondjam, mi a baj.

2022. jan. 17. 02:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írd le. Mitől félsz?
2022. jan. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nagyon paranoiás vagyok.

Anyámmal eljöttünk a tesómhoz (albérletbe) meglátogatni és elmondta hogy fura hangokat szokott hallani, meghallgattuk mi is és tényleg. Nem találtunk rá reális magyarázatot. Tudniillik én mindig is paranoiás voltam, a tesóm és anyum sosem hittek az természetfeletti dolgokban, most viszont azt vallották hogy ezekre a hangokra nincs reális magyarázat és ez azért ijeszt meg engem nagyon, mivel ők mindig mindenre tudtak reális magyarázatot adni, erre most ők sem tudnak és ez azt jelenti hogy hisznek benne, tehát létezik. Most ők alusznak én meg nem tudok elaludni annyira félek és hallom a hangokat, nagyon egyedül érzem magam és nagyon félek.

2022. jan. 17. 02:41
 3/15 anonim ***** válasza:

Először is, nem vagy egyedül a lakásban, gondolj erre.


Másrészt nem biztos, hogy természetfeletti van a háttérben, a hangokat okozhatja más is, amire nincs magyarázat. A szél is tud félelmetes hangot adni a folyosón.


Harmadszor ott az internet, nézz rajta olyan tartalmat, ami elvonja a figyelmed: olvass vicceket, nézz meg egy jó animét, ismeretterjesztő YouTube videót. Böngészd a moziműsort, és gondolkodj, mit akarsz megnézni a moziban, stb.


Nem kell félni, nincs semmi baj.

2022. jan. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Meg ide is írhatsz, fent vagyok még, majd visszanézek rád, és válaszolok. :)
2022. jan. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) Valahogy csak eltelik, aztán eljön a reggel és minden rendben lesz, és soha többé nem jövök ide.
2022. jan. 17. 02:57
 6/15 A kérdező kommentje:
Lépteket hallok a lakásban és valami susogást..
2022. jan. 17. 03:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Volt, mikor én is féltem, de igazából csak az esti, korai hajnali órák a félelmetesek. 5 órakor lényegében szinte reggel van, az emberek 6-kor kelnek és mennek dolgozni. Most 3 óra van. Kettő óra hossza van 5-ig.


Egy kicsit pihentesd a szemed is majd, lehet elalszol, annál gyorsabban telik az idő.

2022. jan. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6


Hmm... Nem lehetséges, hogy a felettetek lévő szomszédnak a lépteit hallod, amint a nyikorgó parkettán lépdel? Valami kamaszgyerek, aki éppen magában van otthon, és jön-megy a lakásban, pakol.

2022. jan. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az lehetséges. Az a baj hogy én alapból nagyon paranoiás vagyok és tévképzeteim vannak emiatt. Nem hallucinálok, de teljesen elhiszem hogy természetfeletti dolgok történnek, még ha nem is így van.
2022. jan. 17. 03:12
 10/15 A kérdező kommentje:
És ilyenkor senkinek nem tudok hinni csak a paranoid gondolataimnak. Az egyetlen dolog ami segít ilyenkor a gondolatelterelés, de van hogy az se megy, ezért kértem most segítséget, és az hogy elmondhattam valakinek, sokat segített.
2022. jan. 17. 03:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!