Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz ha szeretnék befeküdni...

Gáz ha szeretnék befeküdni pszichiátriára?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz, ha úgy érzed, hogy szükséged van rá?
2022. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék.
2022. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz. Párszor voltam már én is. Életre szóló ismerősökkel is meg lehet ismerkedni. Mondjuk tavaj napi 3-szor tűt nyomtak a valagamba, úgyhogy amint lehetett megszöktem onnan. Igaz az is közre játszott, hogy elfogyott a herbálom, amit becsempésztem. Zártosztályról megszökni. Kipipálhattam a bakancslistámról.
2022. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem egy üdülő,hogy megyek és befekszem.

Főleg most kovid idején .

2022. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Igen, 3-as vagyok. Ezt megerősíthetem. A tavalyi az nagyon gáz volt. Csak a herbál miatt bírtam ki napokat, de sajnos engem a zárt osztályon helyeztek el, mert öngyilkossági kamuval tudtam csak bejutni. Előtte bevittek egy éjszakát egy másik korházba. Az is csak azért volt elviselhető, mert ott megismerkedhettem Mellcsikével. Hiányzott 1-2 foga, de baromira jól csókolt. Basszus, majdnem megvolt. Csak hazavitte a családja.


Augy régebbi látogatásaim jobbak voltak. Érdemesebb nyárra időzíteni ezt a kis pihenést. Télen egészen unalmas egy pszichiátria. Nyáron azért ki lehet menni az udvarra is és az azért mégis szabadabb. De nekem ennyi elég is volt már ebből.

Mondjuk ha pl drogos vagy akkor előadhatod magad és egy ingyenes rehabon sokkal több mindent lehet kezdeni. Én ezt tettem. Jó kis programok voltak ott.

2022. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Mi köze ennek a covidhoz?
2022. jan. 19. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nincs látogatás. Már pedig érkezik az 5. hullám, sőt már itt is van.

Meg ott vannak a katonák. Gyakorlatilag nincs mozgásterük a betegeknek.

Meg aztán covid idején csak a nagyon akut eseteket fektetik be. Ha ön és köz veszélyesség áll fenn.

2022. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan így vagyok ezzel.Talán segítene vagy nem tudom csak legyek ott
2022. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!