Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez erkölcstelen...

Szerintetek ez erkölcstelen vagy szimplán betegesen túl gondolom? Nos vallásos vagyok és amikor például töri órán veszünk egy adott csatát akkor mindig a gyengébb félnek szurkolok, hogy ők is öljenek valamennyit az ellenségből. De a mai nap elgondol-

Figyelt kérdés
koztam, hogy az ellenségnek is van családja stb. és akkor olyan mintha más halálát kívánnám a számok szépítéséért és ez most kicsit megütött. Lehet pszichológushoz kéne fordulnom mert már korábban is pánikbeteg voltam és túlgondoltam dolgokat. Szerintetek?

2022. jan. 18. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A világtörténelem során a háborúknak mindig olyanok itták meg a levét akiknek semmi köze nem volt az egészhez, pl harcban elhulló katonák családja, bomba által felrobbantott házak.

Ez a teremtett világ tökéletlenségének az egyik jellemzője a sok közül.


Szerintem utólag már ne szurkolj senkinek, egyik félnek sem volt ám ez olyan jó dolog.

2022. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!