Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham? Picit segíteni...

Pánikroham? Picit segíteni szeretnék azoknak akik ebben voltak/vannak?!

Figyelt kérdés

Aki ezt most olvassa gondolom nem viccből teszi!

Nos hogy is kezdjem.!? Anno 2017 Ben volt panikroham szerű tüneteim amivel teljes kivizsgálás után kb 3szor jelentkezett de nem volt drasztikus és szerintem ezt csak azért találták ki hogy ne kelljen tovább vizsgálgatni.viszont 2021 hatodik hónapjában sajnos megtapasztaltam valóban milyen érzés is szorongassal társult panikroham.. Borzasztó volt napi több roham .. Nem mentem bulizni előtte heti szinten ott voltam. Nem mentem autóval sehova. A barátaimat idegennek éreztem. Nem nyitottam új kapcsolatot stb adigg fajult a hejzet hogy felhivtam a háziorvosom, szükségem van nyugtatora elmeseltem neki a történetet be mentem és megbeszéltem vele hogy a leggyengebb frontint szedni fogom ha egy két alkalommal szükség lessz rá akkor is csak fél szemet. Első hét teljesen szuper volt nyugodt voltam semmi probléma de viszont egyre többet követelt a szervezetem. Teltek multak a hetek arra kaptam a fejem ha nem veszem be rosszul vagyok.. Már nem volt elég a napi adagom.. A gyógyszer ízt folyton éreztem a számban.. Aztán elhataroztam hogy nem kell ez a gyógyszer rosszabbul voltam mint előtte emlékezet zavaraim.. Olyan tüneteim voltak ahogy jöttem le a gyogyszeről olyan dolgokra emlékeztem ami soha nem tortent meg velem az érzés stb kezdtem azt hinni megorulok. Egyiknaprol a másikra megfogadtam soha többet nem veszem be a frontint. Talán úgy érzem fel sikernel tartok mivel a szorongásom sajnos megmsradt még aludni sem alszom jól de viszont rá jöttem hogy úgy lehet a pánikot kezelni hogy tudod hogy csak egy roham 1 órán belül véget fog érni tudtam hogy egyoran belül elmulik éreztem jön de nyugodt maradtam mert tudtam hogy menni is fog :/ remélem hamarosan elfog múlni a szorongásom is. Aki teheti ne szedjen frontin a legaljasabb gyógyszer. 2021 Ben nem voltam pszichológusnal nem szeretem volna semmilyen antidepresszánst szedni és féltem is hogy pszichiátriara küld nagyon megneheziti az életet sajnos ez a betegség de tudj pozitív maradni és ne gyógyszerba menekülj



2022. jan. 20. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Koszonom hogy ezt leirtad...most valtottam ki a frontint, eddig nem szedtem be egy szemet sem, de most hogy ezt elolvastam, vegkepp nem fogok!!!
2022. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!