Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A családi gondok hogy ne...

A családi gondok hogy ne befolyásoljanak munkában, barátok társaságában? 25/N

Figyelt kérdés
Teljesen hülyén kezelem pedig már nem vagyok gyerek. A felelősségteljes állást ott kellett hagynom a stressz miatt. Most egy laza melóm van amire nem vagyok büszke de így legalább nem ér plusz stressz. Ha otthon gond van, aznap szorongok, kihat mindenre. Beszólok vagy épp olyat mondok amit utána megváltoztatok. Ha oké van otthon, akkor vidám vagyok. De ezt a hangulatingadozást a barátaim nem bírják, amit megértek. Nagyon szégyellem de egyszerűen nem tudom elzárni a magánéleti problémát.
2022. jan. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld. Valami technikát találj ki, ha nem akarsz szorongásoldót szedni. Próbáld lazábban venni a dolgokat ha még ez nehéz is. Túlreagálhatod a dolgokat talán így értem amit írtál.
2022. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is baromságnak tartottam, amikor a tanárok azt mondták, az iskolán kívüli gondokat hagyjuk kint. Ez nem így megy, attól független, hogy valaki így is képes a munkáját végezni, tanulmányaira koncentrálni.
2022. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökre megértelek, én is váltok kevésbé felelősségteljes munkára. Kinek kell a stressz.
2022. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy éljél olyanokkal akik nem okoznak neked stresszt. Én pl olyanokkal élek (most már).
2022. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!