Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kidobott a tb-s pszichológus....

Kidobott a tb-s pszichológus. Hogyan terápiázzam magam egyedül?

Figyelt kérdés
Jártam egy darabig tb-s pszichológushoz. Sajnos kirakott a terápiáról és a csoportterápiájához se engedi, hogy csatlakozzak. Jelenleg nem tudok másik pszichológust keresni, előtte is már jártam egy párhoz, pszichiáterhez is. Meguntam, hogy nagyívben magasról tesznek az ember fejére. Ha úgy adódik azért keresgélek, hátha. Addig is mit ajánlanátok amivel dolgozhatnėk magamon? Ti hogy oldottátok meg? (Akik hasonló cipőben jártok)

2022. jan. 21. 19:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Miert tett ki??Mert nem vagy beoltva?
2022. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem. Túl sokat jártam hozzá, és már nincs kedve foglalkozni velem.
2022. jan. 21. 19:51
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Magyarul várod a csodát és nem vagy hajlandó semmit tenni azért, hogy elöbbre juss
2022. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Nincs kedve?Akkor keress masikat

De ot ne keszitsd ki😀

Amugy miert kell szakember?

Mi a problemad?

2022. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Anyukám több mint 20 éve meghalt és nem tudtam feldolgozni a halálát. Ez kihatással van a mindennapjaimra. Nem várom a csodát hanem pont ezt szeretném megkérdezni hogy ilyenkor mi a teendő ha nem kapok megfelelő segítséget és egyedül kell megoldani az összes kínomat.
2022. jan. 21. 20:05
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

És miért szerepel a kulcsszavak között a skizoid?

(Annak van valami oka, hogy az előző pszichológusok sem tudtak segíteni, és a mostani is "kidobott". Ha a mostani is megunt, akkor nem teszel sok mindent a gyógyulásért.)

2022. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

20 eve tortent es nem sikerult feldolgozni??Ertem en hogy nehez de ez azert durva

Hiaba mennel orvosrol orvosra ha eddig se segitett tul sokat

Probalj ne mindig ezen agyalni

Legyen hobbid,sportolj

Parod,gyereked van?

2022. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mindent megtettem a gyógyulásomért. Minden egyes terápia után jobb lett. Mindent beleadtam, nagyon szépen haladtunk. Nagyon jó pszichológus volt. Nem értem h miért történik ez velem.
2022. jan. 21. 20:21
 9/22 anonim ***** válasza:
18%

Ja es en anyukam is meghalt 9 eve szoval megertelek de ez sok

Gyogyszereket irtak fel az orvosok?Nem vagy te veletlen gyogyszerfuggo es azert tettek ki mert mar nem akarnak felirni?

Ha tevedek akkor ne haragudj

#7

2022. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Dehogy szedtem gyógyszert. Gyógyszer nélkül szerettem volna meggyógyulni. Skizoid személyiségzavarom van. Hittem benne hogy találtam végre egy jó pszichológust aki segít(úgy látszik tévedtem.) Rohadtul fáj. Ugye kialakult az indulatáttélel h a pszichologusba belelátom az anyukámat erre kivágott. Majd meg szakad a szívem és tehetetlen vagyok. Ezt szeretném valahogy itthon kúrálni mert nincs más lehetőségem.
2022. jan. 21. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!