Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan aggódok mindenen,...

WidowmakerButt kérdése:

Állandóan aggódok mindenen, majd hirtelen elmúlik az aggodalom, de aztán ismét elkezdődik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szinte minden miatt tudok előre aggódni, akármilyen jelentéktelen dologról is van szó. Egy ideig aggódok, aztán pár óra múlva megnyugodok, már-már boldog vagyok és optimista, aztán ismét elkezdődik elölről.


Tudom, hogy a stressz normális dolog, de mások legalább el tudnak lazulni, de én nem. Addig nem bírok megnyugodni, amíg meg nem csináltam azt a dolgot, és ha például tanulásról van szó, akkor elég rossz a helyzet, mert általában akkor jön rám ez, amikor semmi kedvem tanulni és szeretnék inkább lazítani, kedv nélkül pedig tanulni is alig lehet, ez az ördögi kör pedig megismétli magát az életemben. Mit lehet csinálni, hogy ne legyek ilyen? Az olyasmi segítségek, mint hogy "ne gondolj a dolgaidra" stb. nem nagyon segítenek



2022. jan. 22. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Egészségtelenül élsz.


Sport!


Kaja!


Alvás!

2022. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy egészségtelen lenne az életem. A gyors kaját utálom, zöldséget, gyümölcsöt többször is eszek egy héten. Az egyik fő hobbim a biciklizés, és minden második nap legalább 2 órát biciklizek, alvással sincs problémám, mert minden nap megvan a 8 óra
2022. jan. 23. 02:06
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Ez az önbizalomhiányból ered.nincs önbizalmad, ha lenne nem szoronganál mindenen.küzdősportolj az jót tesz
2022. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na az önbizalomhiány már valamennyire igaz, főleg hogy elég jól tanulok de mégis képes vagyok órákon át idegeskedni mielőtt nekiállnék tanulni
2022. jan. 23. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Szüleidtől ezt tanultad.Erről nem tehetsz.Legyen egy brutál nagy célod az életben.Minél nagyobb sikered lesz az elérésében, annál nagyobb lesz az önbizalmad, magabiztosabb leszel és szorongani sem fogsz annyit
2022. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na kb ennyit tudtam írni neked, azért mások is írhattak volna nem csak én egyedül
2022. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!