Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet eljutni pszichológu...

Hogy lehet eljutni pszichológushoz, ha nincs pénzem?

Figyelt kérdés

Ezt én írtam ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Rákérdeztem a rendelőben, azt mondták, nem lehet kikerülni a pszichiátert, aki ugye még mindig nem fogad, az más, hogy van jó orvosom, nem is cserélném le. A kórházba max. befeküdni tudnék, de ott is csak egy-két beszélgetés van. Nincs magánra pénzem, így komolyan semmi esély?


2022. jan. 25. 03:12
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Ez nem háziorvos, kötelesek ellátni, ha oda tartozol.
2022. jan. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha feljelentem valahol őket, akkor biztos. Nem mondom, milyen káromkodással illetett az “orvos”, ezek után milyen gyógyszerelést várjak tőle csak azért, hogy tudjak pszichológushoz járni? Lehet, hogy nem is engedne.
2022. jan. 25. 04:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud valami tb-s pszichológust, ahova lehetne menni lakhelytől függetlenül, annak örülnék.
2022. jan. 25. 04:27
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen, meg is lehet találni, el lehet hozzá jutni. Sokat nem fog érni. Ahhoz, hogy ez érjen valamit, het 2x1 órát kellene menni minimum. Adott egy tb-s pszichológus, és adott a területen kb. 1.000 beteg, akinek szüksége lenne rá. Van heti 40 óra munkaidő. Ebből kijön, hogy egy betegre hetente 2 perc jut. Na ezért nem fog működni a dolog.
2022. jan. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem pszichiáterre gondolok, aki 2 perc alatt receptet nyomtat. Több embertől is hallottam, hogy náluk van pszichológus, heti egyszeri alkalommal 50 perc, csak hát nem ott lakom. Nem igazi terápiát akarok, az nincs tb alapon, max a befekfősök (sote, tündérhegy), csak jó lenne beszélni valakivel.
2022. jan. 25. 07:22
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Be kell menni az áterhez, és be kell, hogy utaljon. Én is így voltam, a lógusnak volt ideje rám bőven egyébként, nem 2 perc.


Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatod volt az orvossal, sajna ez most a magyar valóság. Mindenki idegbeteg, én is ismerem a helyzetet.

2022. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 azt hittem csak én használom az áter/lógus kifejezést. 😄


Kérdezőnek pedig csak annyit tudok javasolni, hogy próbálj meg tovább keresni a neten.

2022. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kihívod magadra a mentőt hogy ártani akarsz magadnak vagy másnak

nem ideális, de megoldás

2022. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyolcas kreatív, én is majdnem ezt csináltam, csak időpontkéréskor, és betettek rögtön. Annyi, hogy akkor alighanem be is fognak fektetni 1-2 napra.
2022. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!