Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legfurcsább sztorik, amik a...

Legfurcsább sztorik, amik a pszichiátrián történtek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Húsz évvel ezelőtt ki akartam nyírni magamat gyógyszerekkel. Bevitt a mentő, kimosták a gyomromat, majd kórterembe vittek, és kötözőgésszel az ágyhoz kötötték a kezeimet. Néha magamhoz tértem, de elég kába voltam még a gyógyszerektől. Behozták az ebédet, letették mellém, homályosan erre is emlékszem. Majd arra, hogy valamennyi idő múlva megint jönnek be, és kérdezik a mellettem fekvőt:


"- Nem evett?"

"- Hogy evett volna, mikor le van kötözve!?"


Ezt én elég viccesnek tartottam így utólag, persze a gondolat bennem van, hogy ennyi esze van az átlagembernek.

2022. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Uuuh.
2022. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1, Ez érdekes volt.

2, Mi történt?

2022. jan. 25. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Pszichiáter plusz gyógyszert adott annak aki szexelt vele a kórházban ... szerelmi viszony lett belőle.
2022. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Felismertem egy tanuló orvost egy internetes játékból az első viziten, a nicknevén szólítottam, de mivel súlyos insomnia miatt kerültem be, a főorvos azt hitte pszichozisom van, és amiatt beszélek ilyen furcsa szavakat, nem kérdezett, csak belőtt IV haloperidol + clonazepam kombóval. Aludtam vagy 30 órát, aztán tisztázódott a helyzet 😆
2022. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

5

Elég valószínűtlenül hangzik.

2022. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem annyira, a srác válogatott cs player volt, én pedig nagyjából minden valamire való cs játékost ismertem. Csak nem rumlinak kellett volna nevezni :)
2022. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
És az inszomniád helyre állt azóta?
2022. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Psycho ***** válasza:
59%
Csoportfoglalkozáson az egyik fickó egyszercsak felállt, és elindult kifelé. Nem igazán foglalkoztak vele, azt hitték wc-re megy. Alig 1 perc telt el, emberünknél kattant valami, és elkezdte puszta kézzel szétszedni terem bejárata mellett a falat (gipszkarton volt, ha jól tudom). Mire lefogták és leszedálták, elég tekintélyes részt kapott szét.
2022. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Leszakadt az ágy. Máshol a szék.
2022. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!