Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen ember vagyok?

Milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Az életem jelenleg számomra borzalmas.Apukám elhagyott egy másik családért.Anyukám pedig kifogott egy bunkó pasit akinek csaja is van, de anyukám lefekszik vele, mivel a férfi azt állítja szereti.Nincsen jó tanulási eredményem.És ha lelkileg bántanak kényszeresen röhögök,azzal a tudattal hátha úgy nem fáj annyira.Az iskolában elég sokat bántottak a kinézetem és a tudásom miatt.A barátaim hamisak.A családommal nem ápolok jó viszonyt.És a tanárok is utálnak (ezért írok jelenleg ide).Az egyik tanárom nemrég feladott egy beadandót amire azt mondtam megcsinálom,de végül nem tettem meg,tehát ez az én hibám főleg.Nem volt fontos beadandó, mivel nem volt benne a tanmenetrendbe,ezért nem csináltam meg,mivel sok szar történt mostanában, amit senkinek sem tudok elmondani,mert egy ember se vesz emberi számba.A lényeg az,hogy a tanár az egész osztály elött azt mondta nekem,hogy ilyen patkányt mint én még sohasem látott az eddigi életében,és, hogy takarodjak a szeme elől.Mert hogy ezt sose fogja elfelejteni.Akkor egyszerűen nem éreztem semmit, nem tudom megmagyarázni de nagyon dühös voltam, mivel életemben nem bántottam meg senkit se szándékosan. És nem mondott semmit,hogy túlzásba esett vagy bármi,csak elkezdett jópofizni a többiekkel.

Én pedig már nem bírom, mivel csak egy gyerek vagyok. Hogy tudnám jobbá tenni az egész életem? Az összes hibámmal együtt? Esetleg rossz ember vagyok?



2022. jan. 25. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, te csak áldozat vagy
2022. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szép kis tanár, mondhatom...gyönyörű példát mutat emberségből a fiatalabbaknak.

Te pedig nem, nem vagy rossz ember, éppen csak próbálsz túlélni.

2022. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár osztálytársaddal mint tanúkkal menj be az igazgatóhoz, és tegyél panaszt, mondjátok el mi volt.
2022. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!