Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Első pszichologussal való...

Első pszichologussal való találkozás után ki hogy érezte magát? Jobb lett?

Figyelt kérdés
Ma megyek eloszor pszichologushoz. Mire szamitsak? Könnyebb lesz utána? Vagy hogy fog ez kinezni?
2022. jan. 27. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez egy hosszabb folyamat. Érdemi változást nem fogsz egy alkalom után érezni. Egyébként meg első alkalommal valószínűleg csak feltérképez. És/vagy teszteket fog csinálni veled.
2022. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
A problémán egy alkalom nyilván nem fog azonnal segíten, sőt, a sokadik sem, ha te nem dolgozol a dolgon. Ne azt várd, hogy"meggyógyít", hanem segít saját magadnak felismerni, megkeresni a probléma gyökereit, lépéseket jelöl ki számodra, amiket kőkemény munkával,és saját akarattal, elhatározással neked kell majd végigjárnod. Ettől függetlenül én az első alkalom után is nagyon feldobódtam. Ez szerintem attól is függ, mi okozza a bajt. Nálam pl. a törődés, az, hogy valaki figyel rám, meghallagat, segíteni akar, már azonnal adott egy lökést. Hajrá,és dolgozz, főként TE kellesz hozzá!!! ;)
2022. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Első alkalommal szerintem kérdezgetni fog a problémádról, az életedről, mindennapjaidról, mióta van az adott problémád, mennyire nehezíti az életed, milyen tüneteid vannak, ilyenek.
2022. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy nem kell hozza járni sokat,mert segíteni fog minél hamarabb. Most kell mennem meg 1 hónap múlva ismét :)
2022. jan. 27. 09:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is bizok abban hogy segíteni tud vagy én magamnak
2022. jan. 27. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Engem az elején nagyon megviseltek a terápiák. Nem is ott abban a pillanatban, hanem utána, mikor kijottem és volt időm, lehetőségem atgondolno az ott elhangzottakat.
2022. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!