Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezted már azt, hogy nem...

Érezted már azt, hogy nem önazonosan élsz, nem élted meg a vágyaidat, nem váltál azzá, akivé szerettél volna, és olyan sokáig csináltad ezt, hogy elhagyott az életerőd?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, napról napra fogy bennem az életerő, és nincs lassan miért élnem.
2022. febr. 6. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért?
2022. febr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit miért?
2022. febr. 6. 02:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem váltod valóra magad? Miért hagy el az erő?
2022. febr. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én így élek, mert a valódi önmagam senki nem akarta régen soha elfogadni. Így csináltam egy 'minta' személyiséget a külvilágnak, választottam egy random munkahelyet és játszom ezt minden nap évről-évre (de amikor hazaérek, szinte ájulok az ágyba, úgy fárasztó az egész, és belül sikítok, hogy nem, ez nem én vagyok, nem vagyok önmagam).
2022. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja pont ezt érzem. Nálam ez azért van, mert nem találtam meg azt a férfit, akivel családot alapíthattam volna, most 2 gyerekkel és egy szerető férjjel kéne élnem az elképzeléseim szerint, ehelyett vegetálok.
2022. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!