Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik szednek antidepresszánst:...

Akik szednek antidepresszánst: javult az állapototok tőle és jobban lettetek lelkileg, vagy rosszabbodott a helyzet?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 12:12
A kérdező szavazást indított:
Egyértelmű pozitív hatásait tapasztaltam az antidepresszánsnak. ✔️
Gyakorlatilag minden maradt úgy, ahogy, se nem jobb, se nem rosszabb. ➖
Egyértelműen csak súlyosbodott a helyzet, a bogyók csak rontottak a helyzetemen, egészségemen. ❌
34 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Kérem aki használ ilyet, írja le a tapasztalatait.
2022. márc. 8. 12:51
 2/47 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nemhasznált, csak remegtem tőlle!
2022. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
2: Mert?
2022. márc. 8. 13:28
 4/47 anonim ***** válasza:
87%

Rosszak a tapasztalataim, nem hatott, nem hagyott aludni, vizelési nehézségek, prosztata és heregyulladás (elhagyása után is maradt).


Szerintem ez amúgy olyan, mint mondjuk a szteroid. Tud jó lenne, de tényleg csak nagy baj esetén, többedik lépcsőfokként engednék ilyen kezelést, nem úgy, mint manapság, amikor cukorkaként osztogatnak egy hormonháztartással szórakozó gyógyszert...

2022. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem hasznàlt egyik sem, majd kiderült miért nem használtak sose.

Hat azért, mert személyiségzavarom volt…

2022. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok,


ezt nem azért írtam hogy hülyeségek a gyógyszerek. Van akinek tényleg hatásosak tudnak lenni, adj nekik egy esélyt aztán eldöntöd utánna.

2022. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Így igaz, esélyt kell adni, ki kell próbálni, minden mindenkire másképp hat. 3 hete szedem, talán kicsit jobban vagyok, de sajnos van más ami bezavar. Egy viszont tuti, a krónikus keresztcsonti fájdalmamat hihetetlenül tompítja, ezzel 6 éve küzdök. Hogy miért és hogyan...de nem is érdekel.
2022. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
96%
Remegés, izgatottság, idegesség, álmatlanság ezek voltak a mellékhatások. Pozitív hatása nem volt.
2022. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
96%
Százféle antidepresszáns van, nem mindegyik hat rosszul. Volt amit 4 nap után letettem, amit most szedek beválik.
2022. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Dolgozni tudtok mellette? Mennyire lesztek fáradtabbak mondjuk a nyugtatóktól?
2022. márc. 11. 13:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!