Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány mg frontin az ami még...

Hány mg frontin az ami még biztonságos egy nagyon idegtépő nap után?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres használatról van szó csak a ma estéről. Általában 0.5-ből szedek 1-2 szemet. Esetleg mellé 1 szem 0,5 rivotrilt. Ma viszont nagyon beteg napom volt. Holnap fontos munkám lesz, de szétszed az ideg. Így aludni sem fogok.

Most 1-2 szem nagyon kevés, de nyilván nem szeretném veszélyeztetni magam, anélkül is van épp elég bajom.


2022. ápr. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
6%

1 - 1.5 hetig szedheted naponta kb amennyit akarsz, de utana vallas szeruen tarts szunetet legalabb 2 hetig. Igy nem alakul ki fizikai fuggoseg - max szellemi (de szerintem az mindenkinel kialakul valamilyen formaban azoknal akik sulyos depressziosak, panikosok es panik kozben vannak, borderlineosok vagy bipolarisok, skizofrenek, stb... legyen az xanax, frontin, rivotril, ongyilkossag, szex, barmi ami kiszedi az embert abbol az allapotbol).


En xanaxozni szoktam, 1 hetig nyomtam utoljara ugy valamikor egyszerre max 2mg, de 1mg mar kb olyan amikor eloszor vettem be 0.5mg-ot sajnos. Szoval a toleranica nalam 1 het alatt is kialakul kb. Szoval en egy hetig szoktam "szuneteltetni magam". Persze nem eleg, jonnek vissza a problemak, szoval a szerek semmit nem oldanak meg hosszu tavon, max arra a hetre, de egy eletbol egy het az semmi.


Frontin az ugyanaz mint a xanax (alprazolam hatoanyag), ha este veszed be akkor bevehetsz akar 3 - 4 mg-ot is, ha aludni akarsz es nem szedsz melle semmit, kutya bajod sem lesz, max holnap alig birsz kikelni az agybol mert olyan jo aludni.


Ahhoz extrem mennyisegu xanaxot kell bevenni hogy meghalj vagy valami bajod legyen tole igy onmagaban - vannak akik bevettek 50 - 100mg-ot es masnap felkeltek.


En szedek mirtazapine-t, quetiapine-t meg metorpololt, mindegyik vagy altat vagy ilyen "downer" - melle volt hogy bevettem 6mg*3 rivtorilt es ittam ra mert... na mindegy. Roviden osszegezve, csalodott voltam amikor felkeltem.

2022. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

Te jó ég... piacon veszitek a cuccot?


Mit írt elő az orvos? Miert nem úgy szeded?

2022. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
42%

1-es vagyok


Jo azert kijavitom magam, mert ne szedj amennyit akarsz egyszerre, kezdj 1mg-al majd ha 1 ora mulva nem vagy elegedett akkor 0.5mg, aztan megint 1 ora mulva ha semmit akkor noveld...


Gondolom aki mar egy ideje szedi mint en annak van erzeke hogy mennyit kell szednie hogy eljusson oda amit akar kapni tole, csak azert nem reszleteztem ezt.


Ami meg nagyon fontos.


Meg en este szoktam bevenni, napkozben nagy adagokat kb. tilos, mert amneziat okoz es paradoxikus hatast is lehet kapni tole - van aki bevesz 8mg-ot kezdokent kiuti 1 hetre, van aki bevesz 8mg-ot es verekszik, aggressziv, beszol meg minden es hulyeseget csinal.


Szoval napkozbeni nagy adagokkal tilos jatszadozni, mar nem csak a sajat egeszsegedert, de a kornyezeted egeszsege miatt is (pl vezetes). Napkozben max 0.5 - 1mg.


Este lehet szorakozni hogy 2mg vagy 4mg, mert akkor 99% hogy bealszol - ha meg akkor veszed be akkor meg nincs ertelme nagyobb adagozni mert ugy sem erzed a hatasat hanem bealszol.


Aki odafigyel, betartja a szabalyokat, es van meg (szerencsere) annyi onkontrollja akkor 2mg-nal sosem kene tobbet bevenni semmihez, ha aludni akar az ember, ha lenyugodni.

2022. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Köszi, én már 1 éve szedek nappal fél-fél szem 0,5 Rivót és este 1 szem 0,5 Fronyót. Meg persze antidepiket: Coaxil, Mirzaten. Ritkán szoktam eltérni ettől a mennyiségtől. Most viszont nagyon ki vagyok és azt gondolom még mindig jobb mintha berúgnék.
2022. ápr. 7. 21:16
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
3-4mg belefér xanaxból.
2022. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
66%

4


Fu akkor most neztem mi az a Coaxil es latom opioid receptorokra hat, na az nem a legjobb xanax/frontinnal. Plusz melle mirzaten is...


Gondolom ezeket este veszed be?


Akkor lehet jobb lenne nem elterni az adagtol a coaxil miatt... opioidok/opiate-okkal az a baj hogy legzesi depressziot is okoznak mint mellekhatas (es a coaxil hat erre a receptorra is), na most lehet igy onmagaban meg abban a mennyisegben ez a mellekhatas minimalis es eszre sem veszed, de


ha egyszerre veszed be a mirtazapine-t, coaxilt, meg a rivo+frontint akkor lehet a maj enzimek el lesznek az elso kettovel foglalva vagy a rivoval/frontinnal es megnovekszik a coaxil koncentracioja a verben kontrollalhatatlan szintre, ami mar lehet erosen kihat a legzesedre, aztan erre jon xanax/frontin/rivotril, amik tovabb csokkentik a legzest, keringesi/legzesi depressziot fokozva.


Lehet megkene kerdezni a dokit hogy mi a max amit bevehetsz, mert en ezzel igy nem jatszanek...

2022. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Egyébként hozzáteszem hogy benzók már az első alkalommal csalódást okoztak. Direkt kipróbáltam hogy sokat tolok. Össze sem mérhető nyugtató, rekreációs hatása a piával herbállal vagy más illegál cuccal. Viszont ezt orvos írja fel, nem valami random gengszter. Ható ságilag bevizsgált és kevésbé pusztító. Én ezt választottam. Kicsit izgultam mert állami levelező fősulira járok, rengeteget melózom felelősségteljes munkakörben. Szerencsére nem sokan ront a kognitív képességeimen, reflexeimen vagy bármin. Bár alapból nem vagyok egy zseni.

Mindenesetre én ezt választottam. Nem mondom hogy néha nem vedelek vagy nyomok rá mást, de szigorúan csak akkor amikor egyedül vagyok és nem alázom szét magam.

2022. ápr. 7. 21:24
 8/42 A kérdező kommentje:
Jah és 10 év után elhagytam a Sanvált ezekkel a szerekjel. Elvileg ezek kevésbé károsak.
2022. ápr. 7. 21:26
 9/42 A kérdező kommentje:
6: köszi, a coaxilt napppal szedem. A mirzatent este bár abból erősebb 30mg-t sanvalt csak nagy ritkán. A doki szerint ilyen fiatalon még nem kell annyira vigyázni ezekkel a szerekkel. Nyuggerek is úgy tolják mint a cukorkát. Azért asszem megpróbálok nem menni 1mg frontin fölé, bár az kb lóf*sz. Szinte homeopátia ami itthon legálisan lehet tolni.
2022. ápr. 7. 21:30
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért szedsz rivo mellé frontint?
2022. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!