Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letezhet olyan h panikzavar +...

Letezhet olyan h panikzavar + extrem eros szorongas + bipolaris zavarbol nem lehet kigyogyulni?

Figyelt kérdés

11 eve vagyok beteg. Eloszor csak panikbetegseg, ra 4 evre GAD, 1 eve pedig manias depresszioval diagnosztizaltak/kezelnek. 16 (!) fele gyogyszert szedtem eddig, volt olyan ami evekig mukodott es normalisan tudtam elni, de olyan sulyos mellekhatasa volt h ideiglenesen abba kellett hagyni. Fel eve ujra szedem, de teljesen mashogy hat mint elotte (leginkabb sehogy). Kezelt eddig 3 pszichiater, es 4 pszichologus. Tobb millio forintot koltottem orvosokra, nulla eredmennyel. Pont olyan xarul vagyok mint a kezdetekkor. Kiprobaltam a sportolast, uj hobbikat keresest szedtem 500 fele vitamint, meg minden ilyen gyogynovenyes xart. Probaltam a vallasba menekulni, onsegito konyveket olvasni, jartam teljes orvosi kivazsgalason, termeszetgyogyasznal, kineziolgusnal, iriszdiagnosztikan, mindenhol. En amit ember megtehet, azt megtettem. Azon kivul h volt egy aranylag jobb, 3 eves periodusom mikor a gyogyszerek vmennyire hatottak, semmit nem haladtam elore.

Jelenleg amisulprid+xanax+trittico kombon elek, nagyon kis dozisban szedem oket. Panikroham nincs, extra eros szorongas van, bipolra semmit nem hatnak. Mellekhataskent nulla libido, es nagyon durvan agyon vagyok szedalva, nehezen tudok dolgozni, meg a mindennapi altalanos teendoket ellatni.


41 eves, hazas ferfi vagyok gyerekem nincs.


2022. ápr. 23. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A bipoláris zavarból nem lehet kigyógyulni
2022. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En azt se bannam ha gyogyszerek mellett lenne egy kielegito eletminosegem. De az orvosok se tudnak mar mit felirni.
2022. ápr. 23. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Lyme/Bartonella tesztet csináltass, ha semmi se hat sztem.
dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!