Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy leszoktam az...

Lehetséges, hogy leszoktam az antidepresszánsról, és 1-2 év múlva visszatérnek az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Eszcitaloprámot szedtem, amiről szépen,fokozatosan szoktam le 2 éve. Maga a leszokás, a csökkentés fél évig tartott. Teljesen jól megvoltam nélküle már. Volt egy nagyon stresszes fél évem, végül már annyira minden összejött, hogy alig tudtam rendezni a gondolataim. Fáj a fejem, szédülök, remegek stb... minden ki lett vizsgálva. Labor, ultrahang, röntgen, ct... semmi szervi betegséget nem találtak. Ugyanúgy érzem magam, mint amikor egyszer hirtelen hagytam abba az antidepresszánst. Valaki tud valami hasznosat mondani, mert az orvos egészségesként elküldött. Én meg tanácstalan vagyok. Nem lelkileg vagyok igazán rosszul, hanem fizikailag. ( ja, és pszichiáterhez képtelenség bejutni, egy hónap múlvára adnak csak időpontot)

2022. ápr. 25. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább az eredeti problémád újúlt ki, vagy valami új, de évek után nem lehet elvonási tüneted.
2022. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Évek után biztosan nem fog gondokat okozni.
2022. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 25. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a depresszió kiújulhat, ahogy az első is írja.
2022. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ki pontozza le a válaszokat, szerintem teljesen hasznos válaszok. Kedves lepontozó, írj hasznosabb választ, ha olyan okos vagy. Mert azokat a válaszokat valahogy nem látom.
2022. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti tünet tèr vissza.
2022. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem értem a lepontozást. köszönöm a válaszokat. Talán a covid a gyógyszer témát is elbagatellizálta. Ezért vannak, akik random pontozgatnak.
2022. ápr. 26. 06:35
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, milyen elvonási tünetet akarsz te fél év után? Az elvonási tüneteknek az égvilágon semmi köze ahhoz, amit te itt leírtál.
2022. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Csak ez is megfordult a fejemben, annyira nincs ötletem
2022. ápr. 26. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Független ettől. Ez betegség tünet.
2022. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!