Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiában szenvedők?...

Szociális fóbiában szenvedők? Hogy vagytok a párkapcsolattal? Van aki kigyógyult? Hogyan lehet leküzdeni a félelmeket? Nekem egy dolog nem megy, a "laza" kommunikáció. többi lent:

Figyelt kérdés
Sokszor, bonyolultan fogalmazom, így nehezen értenek meg az emberek, persze ha csak megszólalok.. Mással nem érzem hogy gond lenne bár kitudja, ha dolgozni kell megcsinálom, nem megy valami kérdezek is. De az hogy érdeklődjek más iránt az nem megy. Kezdem feladni, megismertem valakit akivel ment a kommunikáció igaz nem a legjobb, többször rövid választ adok. Azt hiszem megkedveltem őt, ami azért jelent gondot mert azt mondta hogy hát ritkán fog most velem találkozni. Felejtsem el? Foglaljam le magam mással?
2022. ápr. 30. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Vedd úgy mint egy tapasztalatot, vond le a következtetéseket és celejtsd el.


Majd jön másvalaki!

2022. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terápia. Esetleg gyógyszer. Önsegítő csoportok is jók.
2022. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Segits magadon isten is megsegit"
2022. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!