Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen fóbiám lehet?

Milyen fóbiám lehet?

Figyelt kérdés

Az lenne az én problémám hogy ,,Félek” ,,Tartok” az emberektől, de csak olyanoktól akiket nem ismerek.

Példa erre:

Ma kint voltam a párommal horgászni és jött felénk egy autó és attól tartottam hogy ide jön hozzánk.

Másik példa:

Mikor a munkámmal végzek és tartok a buszpályához attól tartok hogy valaki esetleg belémköt, leszólít, kéreget

Még egy példa:

Egy iskolában dolgozom és az a munkám hogy az idegeneket ne engedjem be az iskolába, vagy ha beis jönnek nekem ki kell küldenem őket, amit meg is teszek de nagy gyomorideggel..

a munkámat nem szeretném megnevezni de remélem kitaláltátok :D

Milyen fóbiám lehet? Nagyon szégyellem



2022. ápr. 30. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy, őszintén irom!


Dehogy van "fóbiád"!


Te egy kedves, visszahúzódó, úgynevezett introvertált személy vagy aki nem szereti az idegeneket.

Ez nem betegség, nen kóros mértékű.

Nyugidj meg és éld az életedet!

Alakítsd a dolgaidat úgy hogy ne kelljen idegenekkel talalkoznod. (ezt a portás munkahelyet is cseréld át! Takarító stb ahol nincsenek idegenek, nincs tömeg)


Sok szerencsét és ne változz meg! 😇

2022. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szociális fóbia, nagyon általános.
2022. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

2# Lazán diagnosztizál, kategorikusan kijelenti hogy kérdezőnek mi a konkrét baja.


Besz@rok.....

2022. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szociális fóbia. Ez egyenlő= félelem emberektől.


Pszichoterápia vsgy gyogyszer segíthet.

2022. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla, hogy valakinek sikerült volna legyőznie teljesen a szociális szorongást/fobiat
2022. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem solat javult, de nem múlt el.
2022. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a kérdezőnek valódi szociális fobiaja lenne, akkor NEM tudná a munkahelyén ellátni azt a feladatát sem amit leírt.


Nincs fóbiája szerencsére.

2022. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is el tudtam látn. 2 szakember is ezt állapította meg. Elláttam, csak sok helyen társaságban szorongtam. Főleg, ha iden volt a másik.
2022. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jav: idegen
2022. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!