Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fagyok le, ha valamit...

Miért fagyok le, ha valamit csinálni kéne?

Figyelt kérdés
Ha van szabadidőm és akarok valamit csinálni nem tudok semmit sem csinálni, mert egyszerűen lefagyok, nincs semmihez sem kedvem és motivációm. Úgy érzem mindenbe fölösleges belekezdeni mert úgy sem fogom befejezni, és ahelyett hogy csinálnék bármit (pl: tanulás hobbiból, videójáték, rajzolás stb...) csak bámulok ki a fejemből, elkeseredek, és vagy csak bambulok, vagy lefekszek aludni. Miért? Nem akarom ezt csinálni, de valamiért nem tudok mást.

#lefagyás #szorongás #kedvetlenség #önutálat #értéktelen vagyok #semmire sem viszem az életben
2022. máj. 2. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés hány évesen van ez nálad?

En 48évesen vagyok ugyanez, de én autoimmun beteg vagyok, vérnyomas és front érzékenységgel...

2022. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Találnod kell valamit amiért küszdesz és visszabillensz.

Én is voltam így, meg néha visszaesek, az első lépést kell csak megtenni mindent. Nekem egy lány adta meg hosszú idő után ezt a löketet, aki visszautasított én barom meg persze bizonyítani akartam, sőt, még most is, de persze nem csak e miatt csinálom, hanem alapból olyan dolgokat csinálok amit élvezek, de ilyen szempontból pozitívan hat rám, ha meg 1x igent mondana, na hát többet panaszkodni nem látna senki, sajnos lehet túl sokra értékelem, mert ezt ki váltotta belőlem.

De ki tudja, lehet neked egy jó barát, egy edző, vagy bármi más lesz ami visszabillent, de tedd meg az első lépést én azt mondom.

2022. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!