Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Yarocentől tapasztaltatok...

Yarocentől tapasztaltatok ilyet, szerintetek váltsak?

Figyelt kérdés
Kétszer szedtem be eddig Yarocent de annyira rossz mellékhatásokat váltott ki, hogy nem vettem már be 3 napja. Zsibbadás, ájulásérzet, koordinációs zavarok és a szívem sokszor beszúr. Eddig egyik antidepresszánsnál sem jöttek elő ilyen tünetek. A doki azt mondta adjak neki még egy pár nap esélyt de én ilyen mellékhatások mellett nem szeretném. Biztonság kedvéért felírt brintellixet. Szerintetek egyből váltsak vagy adjak esélyt a Yarocennek? kérlek írjátok le ti is a tapasztalataitokat.

2022. máj. 3. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Nekem a dokim 2 hetig mondta hogy varjak vele, ha azutan nem hat hagyjam el.
2022. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Pont fordítva volt nálam, Brintellixről váltottam Yarocenre, mehet azonnal. A Brintellixnél nagyon sokaknak hányinger a mellékhatás, én is ezért hagytam el.
2022. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg adj még neki pár nap esélyt, általában az első három nap a legdurvább mindig, aztán csökken. Nekem egyébként nem voltak tőle ilyen mellékhatásaim. Viszont a Kvetiapintól első nap szó szerint elájultam. De szedem tovább, már elmúltak a legdurvább mellékhatásai.
2022. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én egyenlőre váltok a brintellixre, mert a yarocen nagyon megviseli a szivem. A hanyingert inkabb viselem el mint ezt a folyamatos bizonytalansag erzetet es szívszurkalast.
2022. máj. 3. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon éhes vagyok tőle, brutálisan sokat eszem.

Úgyhogy én is kérek mást helyette.

2022. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!