Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterhez kellene fordulnom?

Pszichiáterhez kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Lezajlott az érettségim, hála Istennek. A problémám, hogy feszült voltam végig, hogy szinte semmit nem aludtam, folyamatosan járt az agyam, hogy mi lesz, stb. Ilyen halálfélelemhez hasonló állapot. Nem tudom, ilyen sose fordult elő ezelőtt. Viszonylag jó tanuló voltam, 4-es, s az is igaz, hogy az elmúlt hetekben nagyon nyomtam. Aggaszt egy kicsit, mert az egyetem biztosan keményebb lesz, s félek, hogy mentálisan nem fogom bírni.
2022. máj. 5. 03:22
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Örülj neki hogy vége. Jöhet az egyetem. Legjobb évek.
2022. máj. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, az egyetem nem lesz keményebb. (Attól függ hova szeretnél menni) De én nagyon élvezem, hogyha a ZH-m nem sikerül úgy, akkor simán mehetek vizsgázni akár 3-szor is. (Gazdaságira járok, orvosi meg ilyenek, na azok kemények)
2022. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!