Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó pszichológust Vác és Dunakeszi között?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy depresszióval küzdök és le is írom, hogy miért gondolom így:

-Nem találom sokszor a helyemet az életemben és nagyon sokat filózok az élet értelmén és hogy miért vagyok itt egyáltalán.

-Mindig fáradt vagyok, lehangolt, nem érdekel semmi, nem probálok ki semmi új dolgot pedig régebben sokkal aktívabb voltam.

-Kommunikáció készségem nuku kb minden 2. mondatnál megakadok de nem tudom miért.

-Introvertáltnak érzem magam.

-Sokszor elkezdek sírni éjszakánként és magamat hibáztatom ha például nem úgy teljesíttetem azon a napon ahogy elvártam volna magamtól.


Ha esetleg tudna valaki tényleg egy jó szakembert és annak telefonszámát azt megköszönném de annak is örülnék ha valamilyen tanácsot letudnátok írni vagy a ti saját tapasztalataitokat leírnátok az is nagy boost lenne nekem számomra.

(Egyébként köszönöm ha elolvastad/elolvastátok)!


22/F



2022. máj. 5. 16:33
 1/3 A kérdező kommentje:
+(Kialakult szerintem figyelemzavar is).
2022. máj. 5. 16:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia , pszichológust ajánlani nem tudok de akár kereshetsz neten is. Azt javaslom hogy próbáld meg élvezni mindig a jelen pillanatot, esetleg valami sportot kezdj el,nem tudom vannak e barátaid,vagy a családban valaki akihez fordulni lehet a problémáiddal. Mivel foglalkozol ?

Próbáld meg a természet járást,az is jó hatással lehet, egészséges életmódot alakíts ki, persze nem árt egy pszichológus sem,de nem ez a dolgok neheze hogy találj egyet. Kezdj el magadon dolgozni,és keress egy pszichológust neten aki majd segíthet ebben a folyamatban

2022. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos mindengyiket amiket leírtál már csináltam/csinálom (néha de egyre ritkábban).

Sok sportágat kiprobáltam, elmentem egyedül vagy haverokkkal edzeni a kondiba de demotivált lettem...

A természet járást minden reggel (van egy erdő a közelembe ahol lakok) csinálom még most is de már azt se élvezem nem tudom miért. :(

Családomnak nem mondom mer sajnos nem olyan körülmények közt vagyok hogy megtudnánk beszélni a dolgokat.

Interneten meg nem találtam úgy pszichológust aki nem rendelt volna...


Jelneleg dolgozok 2 állásom azzal "foglalkozok".

A másik hogy probálom magamon dolgozni de olyan külső hatások is vannak az életembe ami jól lenne ezt megbeszélni egy szakemberrel ezért is kérdezem de ettől föüggetlenül köszönöm a válaszodat, értékelem.

2022. máj. 5. 17:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!