Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa antidepresszáns elhagyá...

Scippa antidepresszáns elhagyása 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
Egy ideje már vannak lelki problémáim illetve stresszelek dolgokon , ezért 5 honap után ujra gondoltam feliratok valami gyógyszert ami segit kicsit ,Scippa 15mg ot kaptam napi egyet.Ma vettem be Először de nagyon rosszul lettem tőle.Probálhatnák mást is de rájöttem ezekkel csak magamat mèrgezem ès gyógyszer nélkül kell megoldanom.Ha 1 nap után elhagyom lehet valami probléma hogy holnap csak felet aztán negyedet vegyek (bár szerintem igy mèg rosszabb) vagy ennyi alatt mèg amúgy sem lett a testem a rabja ès csak simán ne szedjem

2022. máj. 13. 12:40
 1/9 anonim válasza:
75%

1 nap után konkrétan semmi nem fog történni, ha nem szeded tovább.


Én egy évig szedtem ezt a gyógyszert, mellette mást is; mindkettőt egyik napról a másikra tettem le, és egyáltalán nem volt semmilyen hatása. Ami azt illeti, a pszichés tüneteim azóta még enyhültek is, olyannyira, mint még soha életemben.

2022. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
1 vagyok: ja, és úgy tettem le ezeket egyik napról a másikra, hogy előtte 4 évig szedtem más gyógyszereket is, nem kis mennyiségben.
2022. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amilyen erős hatást váltott ki , inkább nem szennyezem magamat ilyen erős gyógyszerrel.Mèg ha 2 hèt után jobb is lenne az is csak a gyógyszer miatt.
2022. máj. 13. 12:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyszer már sikerült letenni ezt 7 ève akkor ènis egyik napról a másikra. Gondoltam most majd újra szedem valameddig, lerakom ès oké lesz de nem emlékeztem ilyen szar lett volna első pár nap.
2022. máj. 13. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát bizony az már csak úgy működik, hogy aki depressziós annak bizonyos kémia hiányzik az agyából és azt pótolni kell. Szar vagy nem szar...de tény a Scippát én se bírtam. Ilyenkor csere van. Én jobban lettem és nem adnám ezt az állapotot fel csak azért, hogy ne szedjek időlegesen gyógyszert.
2022. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak akármilyen gyógyszer ami ilyen erős jobb nem szedni
2022. máj. 13. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
mi erős a scippa??lol😂
2023. márc. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves egyes a hozzátartozók is így látják vagy csak ők se mernek szembesíteni nehogy bajuk legyen? Mert nálunk egy családtag letette és bizony pokol mellette élni,de neki szent meggyőződése, hogy jól van és egyenesben van az élete és minden űber király. . .
2023. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ki.baszott scippától semmi baja nem lesz,egy vicc gyógyszer
2023. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!