Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne ezt az érzést...

Hogyan lehetne ezt az érzést uralni?

Figyelt kérdés

1 éve szorongok nagyon erősen , de 3-4 hónapja sokkal rosszabb mert az alvást is pokollá teszi , mikor kezdek az ébredésfelé haladni de még alszom akkor iszonyú rossz uralhatatlan szorongás és félelem fog el és össze vissza jönnek az álomképek , volt hogy az okosórámnal ilyenkor olyan magas pulzust mértem hogy nem hittem el , azóta nem hordom , nem tudom hogy mi ez , de szerintem az elmém a tudatalatti csinálja , de nem tudom irányítani. Megfigyeltem hogy ha nincs álom se képek akkor valahogy a szorongás és a félelem is elmarad , volt 2-3 ilyen nap , az elmúlt pár hóbapban , azt a kapcsolatot találtam a az alvás közbeni szorongás és ébrenlét között hogy mintha a napközbenibakkor jönne ki , kvázi minnél jobban szorongok napközben annak a sokszorosa jön az alvás egy bizonyos fázisában.

Nem tudom mit csináljak , nem találok jó pszichológust , gyógyszert csak kis dózisban merek szedni , minden ötlet tanács, hasonló tapasztalású beszámoló jól jönne.



#félelem #szorongás #álmodás #Alvás és ébrenlét között
2022. máj. 13. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez az álom kép nálad is olyan, mintha álmodnál te irányítód, de bármikor ki tudod nyitni a szemed?


Én se tudok elaludni órákba telik, hiába fekszek le korán. Van, hogy 2-3 órákat alszok napokig. De van, hogy semmit.

2022. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!