Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy jobban...

Mit csináljak hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve küzdök anorexiával és most már a súlyom normálisnak mondható de nagyon rossz a testképem. Nagyon csunyanak es dagadtnak látom magamat pedig nem vagyok az de én ezt latom és nagyon rossz. Egyre jobban érzem hogy visszafogok esni és nem tudom mi tévő legyek. 160cm 46kg vagyok es dagadtnak latom magam amiota “meggyogyultam” egyre rosszabb a testképem. Gimnazista vagyok egyébkén és nincs sok barátom kevés ember van aki támogat. Probalok mindenkivel nyitott lenni es atlagos de valamiert nincsenek barataim es nem tudom hogy hogyan kéne ezen változtatnom mert tényleg nagyon próbalkozok mindenkivel kedves és nyitott lenni. Anyukámmal nem valami jo a kapcsolatom es a szuleim elvannak válva van egy tesom aki nagyon aranyos de nem akrok a terhere lenni. Mit tegyek hogy jobban érezzem magam? Tobb barátotz szerezzek?

2022. máj. 13. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Pszichiáter kell ehhez a betegséghez és pszichoterápia. Nem tudsz öngyógyítani.
2022. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jártam pszichiaterhez de vége lett a kezelésnek. Ugymond mar meggyogyultam de en nem erzem olyan jol magam mostanaban.
2022. máj. 13. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Vissza lehet menni hozzá, mert még mindig fennállnak a tüneteid.
2022. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!