Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem pofátlan 30 ezer forintot...

Nem pofátlan 30 ezer forintot elkérni egy pszichiátriai konzultációért?

Figyelt kérdés

A kontroll 15 000 Ft.


Mennyi az a max összeg, amit kiadnátok?


2022. máj. 14. 10:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
De, az. Én biztos, hogy egy fillért se adnék ilyesmiért. Az internet korában már nincs buta beteg, csak lusta. Oké, egy szívbetegséggel, fogászati problémával nem tudsz házilag mit kezdeni magadnak, de lelki gondokra, pánikbetegségre és hasonlókra színig van a net hasznos tanácsokkal. Pszichológusok 90%-ban közhelyeket pufogtatnak, semmi olyat, amit pl önsegítő könyvekben ne lehetne megtalálni. Én anno vettem egy könyvtár bérletet, és elolvastam a bajomat érintő könyveket. Tudtam is segíteni magamnak, nem kellett kifizetnem egy autó árát vmi pszichomókusnak.
2022. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez ma már egy fővárosi, főleg budai ár. Nem lepődtem meg. Ennyiért voltam szomnológusnál.
2022. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

Nem pofátlan. A pszichiáter feltehetőleg vagy egy magánrendelőben dolgozik (ez esetben kb. a fele összeget kapja meg) vagy egy rendelőt bérel (szintén ugrik a bevétel egy része).


Én akármennyit fizetnék, ha normálisan gyógyszereznének végre és lenne rá pénzem. De nincs.

2022. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem az. Ha vannak betegei akik megfizetik akkor teljesen korrekt ár. Csak nagy eséllyel nem te vagy a célzott betegkör hanem mondjuk a felső tízezer.
2022. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Mármint magán rendelőintézetben.

3-as voltam

2022. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Budán van a rendelő, a tizenkettedik kerületben, vagy pont a 11ben, most nem tudom, úgyhogy biztosan az ottani lakosok pénztárcája szerint van árazva.


Mennyi lenne egyébként a reális ár szerintetek?

2022. máj. 14. 19:53
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

6

Én a 12. kerületben élek, itt is nőttem fel. Pénzem nincs sem 20, sem 30 ezer forintos pszichiáterre.


Nem tartom pofátlannak, mert az ország BÁRMELY pontján él olyan ember, aki ki tudja fizetni. Akkor meg fizesse ki. Általában az emberek jobb véleménnyel vannak a magánorvosokról.


Én sokáig csak magánpszichiáterekhez jártam, aztán jött az sztk-s. Mivel nem vagyok elégedett, ezért be szeretnék jelentkezni valamelyik budai kerületbe, hogy egy ottani sztk-s orvoshoz mehessek.

2022. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért pofátlan, mert sok helyen már a 20 000 is sok, sokan 15 ezret sem tudnak megengedni maguknak, de átlagban 15 000 Ft szokott lenni egy 50 perces vizit. Szerintem a 30 ezer még a Budai árakhoz is pofátlanul túl van árazva.
2022. máj. 14. 21:46
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

De miről beszélsz? Az emberek új telefonokat vesznek maguknak. Olyanok is, akik egyáltalán nem engedhetik meg maguknak. Minek? Mi értelme? Nekem csak használt telefonjaim voltak és szuper jók voltak. Most is csak azért van vmi bugyuta okostelóm, mert kaptam.


Ha valaki megengedheti magának a 30 ezres magánorvost, akkor elmegy. Ha nem, akkor nem megy el. Tudod: szegény ember vízzel főz.

2022. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy érti-e a dolgát az orvos.

Az én pszichológusom szerintem a leglelkiismeretesebb terapeuta ebben az országban , akármennyit kifizetnék.

2022. máj. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!