Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van e ismerősöd vagy családtag...

Van e ismerősöd vagy családtagod aki öngyilkos lett, hogy lett öngyilkos?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 06:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felkötötték magukat, ill. az egyik kiugrott a 9.-ről.
2022. máj. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
dédnagymamám 2 éves koromban felkötötte magát, miután kiderült hogy rákos
2022. máj. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
van, kettő is. Mindkettő kifeküdt a vonat alá. Előtte mindkettő mondta hogy öngyilkos akar lenni, de nem vették komolyan , mert úgy gondolta a környezetük hogy aki öngyilkos akar lenni, az nem beszél róla. Ehelyett elkezdték szekálni mindkettőt hogy hogy "érzelmileg zsarolni akarja őket". Holott szegényeknek az volt az utolsó segélykiáltása. Egy héten belül ölte meg magát mindkettő.
2022. máj. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismertem, távoli rokonok, de a férj lelőtte a feleségét, aztán magát is. (A feleség is öngyilkos akart lenni.)
2022. máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik rokonom, talán az egyik dédszülőmnek az unokatestvére. 18 éves, fiatal lány volt.


A nagymamám testvére is öngyilkos lett, de ezt egyébként nem rég tudtam meg, anyám mindig csak úgy beszélt nekem róla, hogy “korán meghalt, de nagyon jó ember volt”.

Cukorbeteg lett, de nem igazán érdekelte, szerette az édességet. Nem hagyott búcsúlevelet maga után, mindenkit váratlanul ért, mert egyébként nem volt öngyilkos hajlamú. Azt mondták, valószínűleg a cukor olyan szinten az agyára ment, hogy azt sem tudta, mit csinál, és lehet, hogy előtte nézett olyan filmet, amiben hasonlót látott.

2022. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám. Gyógyszert vett be.
2022. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy közeli ismerősöm (szobatársak voltunk kórházban hónapokig). Felakasztotta magát.
2022. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik távoli rokonnak a lánya (én nem ismertem), Dunába ugrott.
2022. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem. Felakasztotta magát
2022. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felénk hárman is felakasztották magukat... A két idős emberre azt mondták, "a családjukban már volt ilyen, bennük is megvolt rá a hajlam". A 40-es éveiben járó férfi pedig kábítószer hatása alatt tette...
2022. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!