Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van e olyan ismerősöd l vagy...

Van e olyan ismerősöd l vagy családtagod aki elmondta, hogy öngyilkosságra készül illetve hogy hogyan akarja megvalósítani és meg is tette?

Figyelt kérdés
Hogy lett öngyilkos az illető, illetve benned milyen nyomot hagyott?

2022. máj. 17. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha én vagyok a szóban forgó"ismerős" az számít?
2022. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom az előző öngyilkosos kérdést is te írtad ki. Miért vagy ennyire rákattanva az öngyilkosságra, főleg a módjára?
2022. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Inkabb valtoztass kornyezetet, ismerkedj meg uj emberekkel, keress masik munkat, vagy iskolat, egy osszetarto kozosseget, menj el kocogni, tornaszni, uszni, stb, olvass jo konyveket, nezz jo filmeket, segits masoknak, segits az elhagyott allatokon, valtoztasd meg a gondolkodasmododat, az elethez valo hozzaallasodat, mint hogy ilyeneken jarjon az eszed, mint az ongyilkossag!
2022. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Emberek, nem én akarok öngyilkos lenni! Csak érdekel volt e ilyen, nem volt előző ilyen kérdésem. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, inkább lapozz tovább, és csak olyan írjon aki tud arra válaszolni.
2022. máj. 17. 08:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Meg is próbàlta egyszer, de akkor nem sikerült neki. Ellátták a sebeit a kórházban, majd bekerült a pszichiátriára utána. Folyamatosan mondogatta, hogy nem akar élni. A családja már nem mert kimozdulni.Nem mertek elaludni. Aztán egyszer éjszaka másik módszert választott és sikerült neki. A család magát okolta, hogy miért aludtak el akkor. Engem nagyon megviseltek a történtek,bár én nem laktam vele együtt.

Válaszoltam a kérdésre, de nem tudom miért akarsz ilyeneket olvasgatni. Borzasztó ezt megélni hidd el.

N

2022. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan így, de célozgattam. Úgy kérdeztem hogy mi lenne vele ha esetleg én nem lennék többé. Egyből leesett neki hogy miről van szó....
2022. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!