Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Sajnos gyerekkoro...

Mi lehet ez? Sajnos gyerekkorom óta vannak mentális betegségeim pl: generalizált szorongás, pánikbetegség, posztraumás stressz, OCD stb... VISZONT egyszer sem fordult elő, az évek alatt ilyesmi. Az utóbbi 1 hónapban szokott olyan lenni hogy:

Figyelt kérdés
Amikor azon a ponton vagyok hogy elalszom/álomba merülök hirtelen felriadok hozzáteszem ez többször egy éjszaka alatt, kapkodom a levegőt pár másodpercig látászavar, furcsa feszült érzés a gyomorban és félelem. Ilyenkor vissza sem merek aludni mert ha azon ponton vagyok egyből megugrok és újra és újra ez jön. Nagyon félek segítsetek.. Tapasztaltatok már ilyet? Engem azért ijeszt meg mert az alvásommal sosem volt probléma..

2022. máj. 18. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem szedsz valamit?


Netán egy kis füves cigi?

2022. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. A füves cigit meg pláne nem használom de nem is akarom..
2022. máj. 18. 11:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen, nem tudom miért.
2022. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 neked is vannak mentális problémáid?
2022. máj. 18. 12:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4, Nem voltam még szakembernél, de el kéne mennem már.
2022. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 milyen tuneteid vannak?
2022. máj. 18. 13:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Rémálmok, visszajön a múltam képek formájában, akkor nem tudok aludni. Talán, azért riadok fel félálomban/ álomban, mert félek a rémálmoktól, nem tudom.
2022. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikroham.
2022. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 neked szokott hasonlo lenni? Ma is epp csak lecsuktam a szemem delutan egy kicsit es maris jott az a nagyon rossz erzes az agyamba meg mintha nem kapnek levegot egy pillanatra.. felugrottam egybol.. nagyon megijedek mindig. Es nem, nem alvasi apnoe.. tudom mi az, teljesen mas es paralizis meg plane nem.. (ezt nem neked irom 8-as csak tobben tippeltek erre).
2022. jún. 22. 19:08
 10/12 anonim ***** válasza:
8 vagyok, én pánikrohamkor azt érzem, hogy mindjárt megőrülök.
2022. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!