Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Min megy keresztül egy depress...

Min megy keresztül egy depressziós ember?

Figyelt kérdés
Szerintem a testvérem is az, bár nem volt pszichológusnál és próbálja megjátszani magát, hogy ne aggódjak érte, de néha látom, hogy az öngyilkosságról olvas. Nem tudja, hogy tudom, de egyetemre sem jár be barátaival is megszakította a kapcsolatot. Sokszor mondja, hogy őt csak a kutyái szeretik. Látom, hogy napról napra kevesebb kedve van élni.Ha megkérdem mi a baj azt mondja semmi.Mit élhet át?

2022. máj. 18. 23:13
 1/4 anonim válasza:
27%
Sportolni, barátokkal lenni, sörözni, csajozni kell munka után. Kicsit lökdösd ki és jobb lesz. Én is falra másznék magamtól, ha 24 óráig otthon ülnék és nem csinálnék semmit..
2022. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar tenni érte, akkor nem is fog. 34 lettem idén, 12 éve szenvedek depresszióban. És zéró életkedvem van.
2022. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Poklon
2022. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LakatosAnonymus ***** válasza:
Ha nem akarod elveszíteni őt, akkor kérj valakitől segítséget.
2022. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!