Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni hogy végre...

Mit tudnék tenni hogy végre kizárjam a fejemből? Úgy érzem megbolondulok a depressziótól és a vágyakozástól.

Figyelt kérdés

2 teljes hónap eltelt már az osztálytalálkozóm óta, de amióta onnét eljöttem, a szó szoros értelmében, nem túlzás, napi 24 órában az egyik lány jár a fejemben, olyan szinten hiányzik mint soha senki/semmi még az életben, szerintem ehhez képest egy cigis függősége semmiség (nem tudom, nem cigizek, csak hasonlat). Reggel vele kelek, este vele fekszem, éjjel az álmaimban is ő szerepel (ez sem vicc, legalább 10 alkalommal álmodtam azóta vele), nem tud eltelni 5 perc sem hogy ne gondoljak rá, ne vágyakozzak utána. Egyúttal borzalmasan fáj, mert nem tudom mikor láthatom őt legközelebb, ha egyáltalán, pedig rettentően hiányzik, soha senkitől (családot leszámítva) ennyi szeretetet nem kaptam még és bármit megadnék érte.

Megpróbáltam gyakorlatilag mindent (de tényleg mindent) hogy ne körülötte forogjon nekem a világ, de semmi nem vált be: hiába mozdultam ki otthonról mozogni, közben és utána ugyanaz, ha melózok bármit akkor is folyton rá gondolok közben, ha filmet nézek, sorozatozok, olvasok, játszok a gépen, akármi, az is maximum az adott pillanatig köt le, de mihelyt vége azonnal ugyanott vagyok (sőt van hogy már közben is ha nem köt le eléggé amit csinálok éppen). Tudom hogy ez nagyon nem egészséges, és két hónap nem mondható hirtelen rövid fellángolásnak (szerintem), voltak már mások is szimpatikusak de ilyen hosszan és intenzíven senki iránt nem éreztem még így, és már megöl a depresszió, a magány, a tehetetlenség, annyira hiányzik. Mit tudnék tenni hogy legalább enyhüljön ez? Tényleg szinte mindent végigpróbáltam, semmi sem használ... :(



2022. máj. 19. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni nem próbáltál vele?
2022. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az akadály köztetek??
2022. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most tkp milyen viszny van köztetek? Egyáltalán beszélgettél már vele, vagy csk távolról vágyakozol?
2022. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindhárom előttem feltett kérdés nagyon logikus, bizony: kihagytál egy fontos részletet, hogy mi az akadálya a kapcsolatotoknak. Ő tán házas vagy párkapcsolatban él? Vagy te vagy túl félénk nyitni felé?

Ismerem ezt az érzést, amit leírtál, tipikus megperzselődés, teljesen normális, szerintem menj utána és nézd meg, hogy mi a vége. Felszólításra nem fog ez elmúlni, van az a kíváncsiság, amit muszáj kielégíteni, mindaz, amit leírtál elég erős hívásnak tűnik ahhoz, hogy megvond a vállad annyival, hogy majd elmúlik... Miért kéne, hogy elmúljon? Mi áll közöttetek...?

2022. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!